POOD

MUST TURMALIIN CHIPS 30g

Must turmaliin chips 30g aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida.

 Komplektis on 30g chips ehk kristalli laaste. Ühe kristalli mõõdud on 0.5-1,5cm.

Must turmaliin “Kodu kaitse” on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

 

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Pista must turmaliin igale pereliikmele tasku, et olla kaitstud. Kodu kaitsmiseks aseta kodu välisuksele 2 kivi. Selliselt hoiad halva energiaga inimesed oma kodust eemal. Kodu jääb avatuks ainult ausatele ja heatahtlikele inimestele.

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

EAN/SKU: 8720512976243
Päritoluriik: Brasiilia

Gemstone average sizes: 0.5 to 1.5cm

KOGUS 30G

 

Bränd

MUST TURMALIIN CHIPS 30g

Kurja silma kaitse Negatiivse energia kaitse ♥ Üksindus  Leina Depressiooni vastu ♥ 

Original price was: €2.99.Current price is: €1.99. sis. KM

1 laos