POOD

OBELISK – ROOSA KVARTS

Roosa kvarts on armastuse kivi. Obelisk on võimas kuju, mida nimetatakse ka valgussambaks ja mida tuntakse ülestõusmise sümbolina. Obelisk suurendab ruumi feng shui’d. Roosa kvarts obelisk eemaldab sinu hingest ja kodust ärrituse, negatiivsed tunded ja täidab sind armastusega. Tema toime on niivõrd õrn ega kutsu üles ebamugavat tunnete laviini. Obelisk suunab energaid ning on suurepärane kristall mediteerimisel.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu,  tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga. Roosa kvarts on võimas tööriist enda ja teiste suhete parandamiseks. Roosa kvarts avab südametšakra ja taastab emotsionaalsed haavad ning enesearmastuse.  

Obelisk koondab kristalli energia ja kiirgab ülevalt välja. Väiksemaid obeliske saab hoida nagu võlukeppi ja kasutada energia suunamiseks kindlasse kehaosasse, ruumi, tööruumi.

EAN: 8720088291115

Suurus: ca 7,5-10cm.

Obeliski ajalugu ja tähendus

Vana-Egiptuse obeliskid kujutasid benbenit, ürgset küngast, millel seisis jumal Atum maailma loomisel. Sellisena seostati neid benu linnuga, Kreeka fööniksi eelkäijaga Egiptusest. Mõnede Egiptuse müütide järgi oli benu lind esimene elusolend, kelle hüüd äratas loomingu ja pani elu käima. Lind oli seotud hommikutähe ja iga päeva uuenemisega, kuid oli ka maailmalõpu märk; samamoodi nagu lind oli hüüdnud, et alustada loomingulist tsüklit, kõlas ta uuesti, et anda märku selle lõppemisest.

VANASE EGIPTUSE OBELISKID ESINDASID BENBENI, ÜRGIST KÜNGAST, MIL SEISIS MAAILMA LOOMIS JUMAL ATUM.
Egiptlased uskusid, et saabub päev, mil jumalad surevad ja kõik naasevad ürgse kaose ühtsuse juurde. Benu lind ei valiks seda eesmärki ise, vaid talle annaks vihje päikesejumal Ra, keda omakorda oleks teavitanud jumal Thoth, inimeste ja jumalate ülestähenduste hoidja. Benu lind oli siiski peamiselt seotud Ra-ga (hiljem Amun ja Amun-Ra) ning valguse ja eluga.

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

 

OBELISK – ROOSA KVARTS

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu,  tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.
Rahu  Armastus Rõõm  Tasakaal 

21.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

OBELISK -ROOSA KVARTS + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- ELULILL
: 31.90