POOD

OLEN SINU JAOKS OLEMAS KÄEVÕRU

“Olen sinu jaoks olemas” käevõru koosneb kahest imelisest kivist – sodaliidist ja piltjaspisest. Sodaliit suurendab arusaama iseendast, aidates sul sügavamalt vaadata oma tugevaid ja nõrku külgi ning elueesmärke. Piltjaspis aitab maandada pingeid ja hoiab eemale negatiivsed emotsioonid.

MIKS KANDA SEDA KÄEVÕRU?

Sodaliit on harmoneeriv kivi, mis täidab sinu vaimu ja keha usalduse, harmoonia ja aktsepteerimise energiatega, et aidata selgemalt suhelda. Suurendab arusaama iseendast, aidates sul sügavamalt vaadata oma tugevaid ja nõrku külgi ning elueesmärke. Ta aitab sul saada ühendust oma tõelise Minaga. Sodaliit rahustab närve ja aitab üle saada ülitundlikkusest ja hüpperaktiivsusest. Sodaliit on ka suhtlemiskivi, mis aitab sul ennast paremini väljendada.

Piltjaspis on võimas maanduskivi, mis soodustab ühendust maaga. Mõned peavad seda kivi otseseks sõnumiks Maalt endalt, sisendades kohalolu, tuues lohutust, leevendades hirmu ja kasvatades harmooniat. Piltjaspis julgustab algatusvõimet ja on eriti abiks kõigis äritegevuses. Kandke seda kivi, et inspireerida enesekindlust, loovat visiooni ja praktilist rakendust oma ettevõtte alustamisel.

Valiku meie teisi imelisi käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

OLEN SINU JAOKS OLEMAS KÄEVÕRU

Olen sinu jaoks olemas käevõru koosneb kahest imelisest kivist – sodaliidist ja piltjaspisest. Sodaliit suurendab arusaama iseendast, aidates sul sügavamalt vaadata oma tugevaid ja nõrku külgi ning elueesmärke. Piltjaspis aitab maandada pingeid ja hoiab eemale negatiivsed emotsioonid.

Harmoonia Rahu Elueesmärk  Ühendus enda Minaga  Lohutus  Hirmude vastu

EAN: 5055796523955

Original price was: €15.50.Current price is: €12.50. sis. KM

1 laos