POOD

PUUAHHAAT KRISTALLIPUU – 80 KIVI

Puuahhaat kristallipuu 80 kivi on multifunktsionaalne vääriskivi. Ahhaat moodustub tavaliselt vulkaanilistes kivimites olevatesse tühemikesse, mida nimetatakse vesiikuliteks. Kivimites liikuvast hüdrotermaalsest veest sadestub välja ränidioksiid, mis moodustab vesiikulite seintele mikrodruuse (miarooliline tekstuur). Kui sadestuvate mineraalide koostis pisut muutub, siis muutub ka uue kihi värvus, mis annabki ahhaadile vöödilise välimuse. Kui tühemikud pole lõpuni ahhaadiga täitunud, siis võib selle sisemuses olla silmaga nähtavatest kristallidest kvartsidruus.

Ahhaati kasutakse ka raskete otsuste vastu võtmiseks, aitab jõuda parima lahenduseni. Puhastab nii enda kui ka kodu negatiivsest energiast. Ahhaat on väga hea stabiilsuse looja, stressi leevendaja ja pingete maandaja. On suurepärane abimees halbade unenägude vastu. Vabastab südamesse kogunenud emotsioonid, viha ja hirmu. Ahhat asendab selle kõik armastuse ja turvatundega. Ta toob ellu rahu, vaimse arengu ja õnne.

Kõrgus 15.5cm

Laius 5cm

Pikkus 4cm

Kaal 200g

EAN 5055796531134

Valiku teisi kauneid ja maagilisi kristallipuid leiad SIIT

 

PUUAHHAAT KRISTALLIPUU – 80 KIVI

Mäekristall kristallipuu 160 kivi toimib võimsa hinge tervendajana. Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.

Original price was: €17.00.Current price is: €11.90. sis. KM

1 laos