POOD

RAHU – HAULIIT KÄEKETT

“Rahu” hauliit käekett on väga rahustava mõjuga, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. Hauliit on siidine valge kivim, mille sees on hallide või mustad viirud. Meenutab veidi marmorit, puudutades tundub nagu portselan. Hea stressi ja viha leevendaja. Aitab üle saada kriitilisusest ja isekusest. Õpetab kannatlikkust ja aksepteerimist. Kasulik neile inimestele, kes tunnevad oma sisimas viha ja on oma tunnetega konfliktis ning ei mõista selle põhjust. Aitab vihaenergial lahustuda ja aru saada põhjusest. Hauliit on seotud vaimsete dimensioonidega ning seetõttu on ta hea kaaslane inimesele, kes soovib häälestuda ning avada oma meeled vastu võtmaks universumi tarkust ja intuitsiooni. Ta on abiks kehavälistel rännakutel, meditatsioonidel ja möödunud eludeni jõudmisel.

Samuti on ta hea kaaslane muremõtete, ebakindluse, äravuse ja stressi leevendamiseks. Ta õpetab kannatlikkust ning aitab vabaneda kontrollimatust vihast. Ta aitab loobuda ka eelarvamustest ning isekusest seejuures tugevdades positiivseid iseloomujooni. Oma rahustavate omaduste tõttu aitab ta kergemini uinuda ning toob oma kandjale hea ja rahuliku une.

EAN 5055796590193

Valiku teisi imelisi käekette leiad SIIT

 

RAHU – HAULIIT KÄEKETT

“Rahu” hauliit käekett on väga rahustava mõjuga, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. Hauliit on siidine valge kivim, mille sees on hallide või mustad viirud. Meenutab veidi marmorit, puudutades tundub nagu portselan.

Original price was: €12.50.Current price is: €7.50. sis. KM

2 laos