POOD

RAHU – SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

“Rahu” sõpruse käevõru (2tk) koosneb Picasso jaspisest ja hauliidist – sinule ja sinu sõbrale! Picasso jaspis on tasakaalustava ja maandava toimega. Toob ellu just need inimesed, kes on sinuga sarnased ja kellel on sinuga samad maailmavaated. Jaspis paneb elu väärtustama ja hindama. Hauliit aitab leevendada muremõtteid, depressiooni ja ärevust. Aitab vabaneda vihast ja tugevdab intuitsiooni. 

Hauliit on väga rahustava mõjuga, vaigistab mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid. Ha stressi ja viha leevendaja. Aitab üle saada kriitilisusest ja isekusest. Õpetab kannatlikkust ja aksepteerimist. Kasulik neile inimestele, kes tunnevad oma sisimas viha ja on oma tunnetega konfliktis ning ei mõista selle põhjust. Aitab vihaenergial lahustuda ja aru saada põhjusest.

Picasso jaspis on rahustava, tasakaalustava ja maandava toimega. Ta aitab ümber kujundada suhteid ning ligi tõmmata just neid inimesi, kellel on sarnased huvid. Samuti tuletab picasso jaspis meelde, kuidas nautida elu ning suhtuda positiivselt kõigesse, mis eluteel ette tuleb. Ta on ka rahu ja stabiilsuse kristall.

Valiku meie teisi imelisi käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

RAHU – SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

Picasso jaspise ja hauliidist sõpruse käevõru komplekt sisaldab 2 käevõru- sinule ja sinu sõbrale. Picasso jaspis on tasakaalustava ja maandava toimega. Toob ellu just need inimesed, kes on sinuga sarnased ja kellel on sinuga samad maailmavaated. Jaspis paneb elu väärtustama ja hindama. Hauliit aitab leevendada muremõtteid, depressiooni ja ärevust. Aitab vabaneda vihast ja tugevdab intuitsiooni. 

Enesekindlus Sisemine rahu Rõõm Tasakaal Positiivsus Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

EAN: 5055796523924

21.50 sis. KM

2 laos (saab järeltellida)