POOD

RIKKUSE KÄEKETT – AVENTURIIN

“Rikkuse käekett” aventuriin on valmistatud 6mm läbimõõduga rohelise aventuriini pärlitest. Roheline aventuriin on jõukuse kivi. Ta toob sulle heaolu ning jõukust ja õnne riskide võtmisel. Ta aitab sul saavutada sinu materjaalsed eesmärgid ning elu edendada.

Miks kasutada aventuriini?

Roheline aventuriin on selle jõukuse kivi populaarseim versioon. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall. Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul. 

Kogu valiku käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

 

RIKKUSE KÄEKETT – AVENTURIIN

Rikkuse käekett aventuriin on valmistatud 6mm läbimõõduga rohelise aventuriini pärlitest. Roheline aventuriin on jõukuse kivi. Ta toob sulle heaolu ning jõukust ja õnne riskide võtmisel. Ta aitab sul saavutada sinu materjaalsed eesmärgid ning elu edendada.

Pärli suurus: 6mm

EAN: 8719172837339

7.20 sis. KM

2 laos