POOD

ROHLINE AVENTURIIN RIPATS – ÕNN

ROHLINE AVENTURIIN RIPATS – ÕNN on jõukuse kivi populaarseim versioon. Tuntud jade kristallina. Aventuriini on sajandeid peetud õnnekiviks. Öeldakse, et kosmos lihtsalt saadab kõik head asjad sulle koos aventuriiniga ja kuna ta on nö “kinkiv kristall”, on tal alati hea meel seda õnne jagada. Aventuriin hõlmab tervendamise kõiki aspekte, alates emotsionaalsest kuni vaimse ja loomulikult füüsiliseni, lisaks sellele, et see on hea õnne amulett. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall. Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive.

Kaelaripatsi pikkus on 4cm. Valmistatud looduslikust musta ahhaadi kristallist.

EAN: 8719497618156

Toode ei sisalda paela ega ketti.

Loe, kuidas oma kristalli eest hoolitseda SIIN

ROHLINE AVENTURIIN RIPATS – ÕNN

Õnn Jõukus Küllus Harmoonia Lohutus ♥ 

5.50 sis. KM

9 laos