POOD

ROOSA KVARTS KAELARIPATS – LOOTOS

Roosa kvarts kaelaripats – Lootos on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame. 

  • EAN: 8720088299210
  • Mõõdud:  ca 3cm

Tootega ei käi kaasas pael ega kett.

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Lähemalt roosast kvartsis:

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga. Kui sul on soov olemasolevat armastust tugevnada ja puhastada negatiivsest energiast, siis roosa kristall on just sinule. Ta aitab sul leida ka uut armastust.

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetajaloob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.

Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Bränd

ROOSA KVARTS KAELARIPATS – LOOTOS

Roosa kvarts kaelaripats – Lootos on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame. 

Armastus  Rõõm  ♥ Tasakaal  Viljakus  ♥ Rahu  ♥

 

Original price was: €12.66.Current price is: €9.50. sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ROOSA KVARTS KAELARIPATS - LOOTOS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 11.39