POOD

ROOSA KVARTS KRISTALL MUNA

Roosa kvarts kristall muna ilma auguta suurus ca 5 x 3,5cm. Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.
Roosa kvarts on kergelt läbipaistev ja roosat värvi. See on universaalse armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul end armastusele, romantikale ja õnnele avada. Kristall toetab sinu enesearmastust ja aitab sul endale andestada. Kristall leevendab südamevalu ja kurbust ning aitab rahustada negatiivseid emotsioone ja stressi. Roosa kvarts toetab kopse, südant, genitaale ja fertiilsust.
Tingimusteta armastus, andestamine, enesearmastus, soodustab terveid suhteid.

KUIDAS OMA KRISTALLI EEST HOOLITSEDA?

Puhasta teda kuuvalguses, palo santo suitsuga, tingshadega või viirukitega. Vaata sobivate toodete valikut siin

ROOSA KVARTS KRISTALL MUNA

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga. Kristallmuna suurus ca 5 x 3,5cm.

 Rahu Armastus Rõõm Tasakaal

Original price was: €19.99.Current price is: €8.99. sis. KM

5 laos