POOD

ARMASTUS, RAHU ja ENERGIA – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Armastuse tootja kristallide komplektis on 3 toorkristalli: ametüst, roosa kvarts ja mäekristall. Need kivid kolmekesi on Reikis tuntud kui Kuldse kolmnurga kristallid. Koos on nende väga võimas ja nad toovad sinu koju rahu, tervenemise, armastuse ja harmoonia ja annavad sulle positiivset energiat.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu,  tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.

Ametüst on lillat värvi kivi, mis resoneerub kroontšakraga ja võib aidata teil arendada oma psüühilisi võimeid. Ametüstil on kõrge tihedusega vibratsioon. Samuti hajutab ametüst viha, hirmu, raevu ja ärevust. Ametüst toob koju leppimist ja meelerahu.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Iga kristall on käsitsi valmistatud naturaalsetest kristallidest, mis on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline. See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

EAN: 8719075399095

Iga toorkivi suurus: ca 4-6cm

Komplektis 3 kristalli: ametüst, roosa kvarts ja mäekristall

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

Bränd

ARMASTUS, RAHU ja ENERGIA – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Rahu  Armastus Rõõm  Tasakaal ♥ Energia 

EAN: 8719075399095

Kristalli suurus: 3-4cm

Komplektis 3 kristalli: ametüst, roosa kvarts ja mäekristall

Puhasta oma kristalle palo santo puu pirruga või tiibeti kellade ehk tingshadega.

Original price was: €19.90.Current price is: €9.90. sis. KM

20 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ARMASTUS, RAHU ja ENERGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT + TIIBETI KELLAD- TINGSHAD KRISTALLIDE PUHASTAMISEKS + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK
: 46.39