POOD

SELENIIT SAU 16cm

Seleniit sau 16cm sobib hästi aura puhastamiseks ja negatiivsete energiate eemaldamiseks.

Seleniit on suurepärane kristall kodu kaitsmiseks, sooja õhkkonna loomiseks ja hea une soodustamiseks. Samuti sobib see kõrge vibratsiooniga kristall väga hästi lastele. Seleniiti võiksid enda lähedal hoida ka kõik need, kes soovivad oma hingejuhendajatega ühendust saada. Seleniit on kõrge kaitsega kristall, mis toob teie koju rahustavat energiat ja loob rahuliku atmosfääri. See kaunis läbipaistev kristall toob teie koju ka ingliriigi kõrgendatud energiad. Seleniit on Inglite ja teispoolsusest sõnumite tooja ja vahendaja.

KUIDAS SELENIITI PUHASTADA JA LAADIDA:

Suitsuga puhastamine
Kristalle on võimalik puhastada ka suitsuga. Selleks sobivad hästi näiteks salvei suits, viirukisuits või pühapuu Palo Santo lõhnapirrud. Veel ka sandli või lavendli põletamisest tekkinud suits. Eestimaistest puudest sobib selleks hästi kadakasuits. Tee kristallide kohal 8-kujulisi ringe ning esita kristallile puhastamise ja laadimise taotlus endale sobival viisil. Pühitse ning soovi korral väesta kristallid.

Pendliga puhastamine
Edukas abimees kristallide puhastamisel. Piisab kui hoiad seda kristallide kohal ning pendel teeb oma töö. Puhastumisel liigub see vastupäeva ja laadimisel päripäeva. Ära katkesta protsessi enne kui pendel on lõpetanud ja sellest märku andnud. Esita kristallile puhastamise ja laadimise taotlus endale sobival viisil. Pühitse ning soovi korral väesta kristallid.

Ära pese seleniiti veega.

Pikkus 16cm

EAN 5056368319082

 

SELENIIT SAU 16cm

Seleniit  sau 16cm sobib hästi aura puhastamiseks ja negatiivsete energiate eemaldamiseks. 

15.34 sis. KM

1 laos