POOD

ŠUNGIIT PÜRAMIID – 6cm

Šungiit põramiid – 6cm. Võimas vee puhastaja, füüsiline ja spirituaalne tervendaja. Ta kaitseb sind ka elektromagnetkiirguse eest. Enda kaitsmiseks asenda püramiid kuni 4m kaugusele telekast, telefonis, wifi ruuterist.

Vee puhastamine šungiit püramiidiga

Asetatuna vette, aktiviseerib ja muudab selle unikaalseks ravimiks. Vee aktiviseerimine toimub energeetilise efekti toimel, mille loob püramiidi torsioonväli. Aseta püramiid 3-liitrilise klaaspurgi põhja ning täida puhta veega. Aseta purk seejärel 2 ööpäevaks päikesevalguse kätte. Pärast seda on vesi kasutamiseks valmis. Sel moel šungiitfilter mitte lihtsalt ei puhasta täielikult vett erinevatest kahjulikest lisanditest (nitraadid, nitrid, kloori-, raua-, vase, mangaaniühendid), vaid ka kõrvaldab lõhnad, lisamaitsed – muudabvee raviotstarbeliseks. Peale puhastamist muutub vesi bioloogiliselt aktiivseks, ületades oma tugevuselt kõiki teisi vee eriliike.

Šungiidi kasutusviisid:

Aseta püramiid sinna kus puhkad, töötad või autosse. Oluline on, et püramiid ei ole sinu all (näiteks laua all või voodi all).

Šungiidi lugu:

Šungiit tekkis ca 2 miljardit aastat tagasi, kui maailma valitsesid vaid bakterid ja üherakulised organismid. Nende elutegevuse tulemusena võiski tekkida šungiit. Teise versiooni kohaselt on selle kivi teke seotud hiiglasliku meteoriidi kukkumisega maale ning šungiidid olevat selle meteoriidi jäänused.

Venemaalt Karjalast on pärit kõige kõrgeima kvalifikatsiooniga šungiit. Šungiidil on unikaalsed füüsikalised, keemilised ja tervendavad omadused. Šungiidi põhiline koostisosa on süsinik, mis eluslooduse ja -organismide aluseks. Šungiidis leiduva süsiniku molekulid on aga hoopis uut tüüpi struktuuriga ja neid nimetatakse fullereenideks. Neid peetakse ühtedeks võimsamateks antioksüdantideks, mis kaitsevad inimese keharakke vabade radikaalide kahjulike mõjude eest. 

ŠUNGIIT PÜRAMIID – 6cm

Šungiit on võimas vee puhastaja, füüsiline ja spirituaalne tervendaja. Ta kaitseb sind ka elektromagnetkiirguse eest. Enda kaitsmiseks asenda püramiid kuni 4m kaugusele telekast, telefonis, wifi ruuterist.

EAN 08720512970388

Päritoluriik: Venemaa, Karjala

Suurus: 6x6cm

28.80 sis. KM

Saadaval järeltellimisel