POOD

OBELISK – MUST TURMALIIN

Obelisk – must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Obelisk koondab kristalli energia ja kiirgab ülevalt välja. Väiksemaid obeliske saab hoida nagu võlukeppi ja kasutada energia suunamiseks kindlasse kehaosasse, ruumi, tööruumi.

EAN: 8720088291122

Suurus: ca 7,5-10cm.

Obeliski ajalugu ja tähendus

Vana-Egiptuse obeliskid kujutasid benbenit, ürgset küngast, millel seisis jumal Atum maailma loomisel. Sellisena seostati neid benu linnuga, Kreeka fööniksi eelkäijaga Egiptusest. Mõnede Egiptuse müütide järgi oli benu lind esimene elusolend, kelle hüüd äratas loomingu ja pani elu käima. Lind oli seotud hommikutähe ja iga päeva uuenemisega, kuid oli ka maailmalõpu märk; samamoodi nagu lind oli hüüdnud, et alustada loomingulist tsüklit, kõlas ta uuesti, et anda märku selle lõppemisest.

VANASE EGIPTUSE OBELISKID ESINDASID BENBENI, ÜRGIST KÜNGAST, MIL SEISIS MAAILMA LOOMIS JUMAL ATUM.
Egiptlased uskusid, et saabub päev, mil jumalad surevad ja kõik naasevad ürgse kaose ühtsuse juurde. Benu lind ei valiks seda eesmärki ise, vaid talle annaks vihje päikesejumal Ra, keda omakorda oleks teavitanud jumal Thoth, inimeste ja jumalate ülestähenduste hoidja. Benu lind oli siiski peamiselt seotud Ra-ga (hiljem Amun ja Amun-Ra) ning valguse ja eluga.

Raha Armastus Tervenemine Tasakaal 

 

OBELISK – MUST TURMALIIN

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

♥ Negatiivse energia kaitse ♥ Lein ♥ Üksindus ♥ Ärevus 

Original price was: €21.49.Current price is: €16.30. sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

OBELISK - MUST TURMALIIN + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- ELULILL
: 26.70