POOD

AMASONIIT KAELARIPATS – ENESEKINDLUS

Amasoniit kaelaripats “Enesekindlus” võimaldab kontakti saada oma tõelise Minaga. Ta toob sinu ellu enesekindluse. Sa tead, kes sa oled ja mida sa tegema pead. Ta on ka truuduse kristall, mis teeb temast armastajate lemmiku. Side ja usaldus kallimate vahel tugevneb. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.

Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust. Aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

EAN: 8720088294680

Mõõdud: ripatsi kivi pikkus on ca 2cm

Iga kivi on unikaalne ja kordumatu. 

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

Bränd

AMASONIIT KAELARIPATS – ENESEKINDLUS

Amasoniit kaelaripatsiga saad kontakti oma tõelise Minaga. Ta toob sinu ellu enesekindluse. Sa tead, kes sa oled ja mida sa tegema pead. Ta on ka truuduse kristall, mis teeb temast armastajate lemmiku. Side ja usaldus kallimate vahel tugevneb. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.

 Julgus  Armastus  Enesehinnang  Üksindustunne  Õnne tunne  Sõnaosavus 

5.90 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AMASONIIT KAELARIPATS- ENESEKINDLUS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 7.79