POOD

TEMPLE STRING OBSIDIAAN KÄEVÕRU

TEMPLE STRING OBSIDIAAN KÄEVÕRU on reguleeritava suurusega. Koosneb kolmest obsidiaan kristalli pärlireast.

Obsidiaan aitab kaitsta kriitika eest ning aru saada, kes sa tegelikult oled? Obsidiaan on kaitse kristall. Ta lahustab vanad traumad ja blokeeringud. Ta asendab ärevustunde rahuga ning aitab eluga rasketest kohtadest edasi minna.

Aitab teada saada kes te tegelikult olete, lahustab vanad traumad ja blokeeringud tuues emotsionaalsesse seisundisse sügavust ja rahu, edendab kaastunnet ja tugevust. Aitab aru saada mustritest, mis teid enam ei teeni ja on piiravad, toob selgust mõtetesse ning loob usaldust. Obsidiaan seab meid silmitsi oma tumedama poolega – nõrkuste, hirmude, segaste tunnetega. Obsidiaaniga töötamisega kaasneb sageli sisemise haavatavuse kogemus. Obsidiaan viib meie olemusest välja kurbuse, viha ja rahutuse – esmalt võimendab ta kõike negatiivset, et saaksime neile otsa vaadata ja teadvustada ning seejärel vabaks lasta.

Obsidiaani kasutavad nöiad oma rituaalides ruumi kaitsmiseks kurja silma eest.

Tähtkuju: Skorpion, Ambur

Obsidiaan on vulkaaniline klaas, ta tekib peale vulkaanipurset, kui laava jahtub nii kiiresti, et temas leiduvad mineraalid ei jõua kristalliseeruda. Vulkaanilise päritolu tõttu on kivi plahvatuslik, kuid samas ka kaitsev. Obsidiaan on piiranguteta ja kitsendusteta kivi seetõttu on tema mõju kiire ja suure väega.

Templipaela käepaelad.

Need pole lihtsalt aksessuaarid; need on teie klientide teejuhid eneseteadvusesse ja valgustumiseni, otse Indoneesia südamest. Iga Templipaela käepael on unisex ja ühe suurusega sobiv tänu reguleeritavale paelale, mis sobib mugavalt igale randmele. Veetlev paberkott-pakend sisaldab võluvat templi pilti ja käepaela nime. Lisaks aitab ingliskeelne lühikirjeldus teil juhendada oma kliente nende vajadustele vastava täiusliku käepaela leidmisel. Kandke seda käepaela, kui olete otsustanud midagi saavutada. Teie must paelkäepael sümboliseerib vaimset kindlustunnet, tasakaalu ja otsustavust. Teil võib vaja minna nähtamatut tõuget, midagi, mis aitaks teil elus edasi liikuda. “Vaimne kindlustunne” abil saate keskenduda ja peatada negatiivsed mõtted teie tee edu rikkumisest. Lõputu sõlme talisman kannab endas kaksipidistuse ja tasakaalu sümbolit. Budism õpetab, et igaüks peaks leidma tasakaalu naiselike ja mehelike omaduste vahel elus. See tasakaal äratab meeled ja võimaldab uutest vaatenurkadest olukordi vaadata, avades teid loovusele ja edule.

 

 

TEMPLE STRING OBSIDIAAN KÄEVÕRU

Positiivsed muutused  Kaitse  Enese leidmine  Viha lahustamine 

 

 

27.50 sis. KM

1 laos