POOD

TERVE KEHA JA VAIM – MÄEKRISTALL KÄEKETT

“Terve keha ja vaim” mäekristall käekett. Mäekristall on üks võimsamaid kristalle kristallide maailmas. Ta on võimas tervendaaja nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Esita oma väeehtele taotlus, mida sa soovid koos temaga oma elus muuta ja saavutada. Mäekristall toob sinu ellu tervendust, vaimse arengu, elujõu, energia, tasakaalu ja ühendab sind sinu isikliku väega.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Nimelt ta tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.  

EAN: 8720512970586

Ühe mäekristalli laastu suurus: ca 0.7cm

Valiku teisi võrratuid käekette leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

 

Bränd

TERVE KEHA JA VAIM – MÄEKRISTALL KÄEKETT

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks? Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Kui sinu elus on segadus, ärevus, mure, südamevalu, siis esita mäekristallile tervenemise taotlus ning võid usaldada, et kristall võtab selle ülesande endale südameasjaks. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

 

EAN: 8720512970586

Ühe mäekristalli laastu suurus: ca 0.7cm

4.90 sis. KM

3 laos