POOD

TRI HITA KARANA REINKARNATSIOON KÄEVÕRU

TRI HITA KARANA REINKARNATSIOON KÄEVÕRU on Bali elufilosoofia osa.  Reinkarnatsioon või uuenemine tähendab vaimu elusolekut. Seos reinkarnatsiooni ja Tri Hita Karana vahel seisneb selles, et kõik olendid saavad harmooniseerida oma elusid sellel maailmas. Seega sümboliseerib uuenemist ja reinkarnatsiooni münt, mis kohtub inimolevikuga vaimses maailmas. Sandlipuu helmed kirjeldavad inimelu looduslikus maailmas ning metall ühendust, mis seob inimest inimesega.

ENA/SKU:  5056368318887

Tri Hita Karana Reinkarnatsioon elufilosoofia

See on tuletatud Bali vaimsetest uskumustest ja veendumustest, mis soodustavad harmooniat kaasinimestega läbi ühise koostöö ja kaastunde edendamise; harmooniat Jumalaga, mida ilmneb mitmetes rituaalides ja ohverdustes jumalate rahustamiseks; ning harmooniat nende keskkonnaga, mille eesmärk on looduse säilitamine ja keskkonna jätkusuutlikkuse ja tasakaalu edendamine. Tri Hita Karanale omistatakse saare üldine õitseng, selle suhteliselt stabiilne arenguajalugu, keskkonnapraktikad ning elanike üldine elukvaliteet.

Tri Hita Karana põhimõte juhib kõiki elu aspekte, alates igapäevastest rituaalidest ja ühistest gotong-royongi koostööpraktikatest kuni ruumilise korralduseni balilase arhitektuuris. See kajastub ka saarel tuntud looduslikus niisutussüsteemis nimega subak, mis koosneb ühistel alustel juhitud tammeist ja kanalitest, mis ammutavad vett ühest allikast

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

TRI HITA KARANA REINKARNATSIOON KÄEVÕRU

14.90 sis. KM

3 laos