POOD

ORGONIIT MASSAAŽISAU – TURMALIIN

Orgoniit massaažisau – Turmaliin. Massaažisauga saad pakkuda tervendust nii iseendale kui ka teistele. Kristallide ühendamine massaažiga on imeline viis energiate muutmiseks ja eeterkeha tervendamiseks. Igal kristallsaual on oma vägi ning annab inimesele erinevat tervendust.

Orgon tähendab elu enegiat – chid.  Orgoniit on aga kristallide, epoksiidi ehk vaigu ja metalli kompositsioon. See kaitseb radiatsiooni ja elektromagentkiirguse eest. Orgoniidil on lõõgastav efekt. Edendab füüsilist ja spirituaalset tervist.

Turmaliin on maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Pikkus 10cm

Kaal 64g

EAN 8719497615186

Valiku teisi sauasid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/pood/seleniit-spiraal-sau-16cm/

 

ORGONIIT MASSAAŽISAU – TURMALIIN

Orgoniit massaažisauga saad pakkuda tervendust nii iseendale kui ka teistele. Kristallide ühendamine massaažiga on imeline viis energiate muutmiseks ja eeterkeha tervendamiseks. Igal kristallsaual on oma vägi ning annab inimesele erinevat tervendust.

Original price was: €19.10.Current price is: €12.50. sis. KM

2 laos