POOD

ÜLEMÕTLEMISE VASTU DALMAATSIA JASPIS

Dalmaatsia jaspis aitab vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitab meelerahu. Ta tasakaalustab emotsioonid ning maandab ärevuse.  Ta aitab minevikku mõista, rasketest kohtadest edasi liikuda ja olevikus õigeid valikuid teha. Dalmaatsia jaspis toob sulle enesekindluse, rahu ja kaitseb sind ärevustunde tagasituleku eest. Dalmaatsia jaspis soodustab ka truudust ja tasakaalustab emotsioone. 

Dalmaatsia jaspis on sinu kivi, kui sulle on ülekohut tehtud ja soovid õigluse jalule seada. Jaspis aitab sind selles eesmärgis. Ta annab sulle jõudu edasi liikuda.

Dalmaatsia jaspis on kivi, mis aitab meil maha kiskuda paksu kaitsemüüri, mille oleme enda ümber ehitanud. Seeläbi muutume oma kallitega lähedasemaks ja avatumaks. See on kivi, mis aitab meil õppida end uuesti avama, armastust vastu võtma ja elama elutõde. Selles mõttes on dalmaatsia jaspis tervendav kristall, mis aitab meil leida oma tõelise mina ja tõelise eesmärgi.

Dalmaatsia jaspis hajutab minevikus tehtud pahategude valu, et aidata meil vabaneda vanast vihast. Kuna väikesed mustad täpid jaspises on must turmaliin, aitavad need kristallid meil oma elus positiivseid nihkeid tehes maandada. Samuti on see tugev psüühilise kaitse kivi.

Lastele mõjub jaspis rahustavalt. Kanna kivi endaga kaasas kas kotis või taskus. 

Juur -, sakraal- ja maatšakraid avav dalmaatsia kivi seob hinge kehaga ja tuletab meile meelde, et meie hing on praegu maapealsel rännakul. Sel on maandav energia, miks aitab inimkehas olemist nautida. Tänu turmaliinisisaldusele puhastab dalmaatsia kivi kiiresti negatiivsed energiad ja kahjulikud mustrid. Kui teil on kalduvus üle mõtelda või asjad liiga keeruliseks ajada, siis aitab kivi teil need mõtted välja lülitada ja füüsilisele tasandile jääda. 

Omadused: meelerahu, hoolimine, maandus, rõõm, aurapuhastus, kaitse, loomade rahustaja

Päritolu: Mehhiko

EAN: 8720088297674

 

Bränd

Suurus

2cm, 3cm, 4cm, 5cm

ÜLEMÕTLEMISE VASTU DALMAATSIA JASPIS

Dalmaatsia jaspis aitab vältida ülemõtlemist, liigset analüütilisust ja säilitab meelerahu. Ta tasakaalustab emotsioonid ning maandab ärevuse. Ta aitab minevikku mõista, rasketest kohtadest edasi liikuda ja olevikus õigeid valikuid teha. Dalmaatsia jaspis toob sulle enesekindluse, rahu ja kaitseb sind ärevustunde tagasituleku eest. Dalmaatsia jaspis soodustab ka truudust ja tasakaalustab emotsioone.

Vali suurus:

  • 2x2x0.5cm
  • 3x2x0.7cm
  • 4x2x2cm
  • 5x3x2cm

1.153.80 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ÜLEMÕTLEMISE VASTU DALMAATSIA JASPIS + PALO SANTO PUU 20G
: 5.65