POOD

FOSSIILKORALL – KAITSE KURJA EEST

Fossiilkorall “Kaitse kurja eest” aitab kontakti saada oma tõelise olemusega, ning nii selle kui eelmiste elude mälestustega. Me oleme elanud palju elusid siin maa peal ja teinud läbi lugematuid muutusi. Fossiilkoralli peetakse väga heaks abiliseks eelmiste elude karma ning mälestustega tegelemisel. Omal moel on ta justkui mineviku mälestuste, oleviku lootuste ja tuleviku unistuste päevikupidaja. 

Fossiilkorallid on ühed kõige maanduslikumad kivid mineraalide kuningriigis. Ta tugevdab võimet meenutada minevikku ning mõista, kuidas minevikuenergiad mõjutavad meie praegust elu? Ta aitab lahti saada vanadest energiatest ning liikuda elus edasi.

Nähtaval kohal kantuna on see kivi hea kaitseamulett. Kanna teda endaga kaasas Kurja silma, deemonite, fuuriate, luupainajate ja illusioonide ärahoidmiseks. Kaitseb õnnetuste, vägivalla, mürgi, varguse, omastamise ja steriilsuse eest, viimast eriti naiste puhul.

Fossiilkorall aitab sul läbi viia sisemisi muutusteid. Ta tõrjub rumalust, närvilisust, hirmu, masendust, enestapumõtteid, paanikat, õudusunenägusid. Annab kandjale kainet meelt, mõistlikkust, julgust, tarkust. Padjaalla panduna soodustab rahulikku und, peletades häirivaid unenägusid. Lapsele kingitud korall tagab talle tulevikus hea tervise. Imikutel leevendab hammaste lõikumise valu.

EAN: 8718657464107
Valiku teisi imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.
Bränd

Suurus

1-1.5cm, 2cm, 3cm

FOSSIILKORALL – KAITSE KURJA EEST

♥ Kaitse  Enesetapu mõtete kaitse ♥ Eelmiste elude mälestused  Vanast lahti laskmine 

0.992.17 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

FOSSIILKORALL - KAITSE KURJA EEST + ŠUNGIIT RIPATS- KAITSE
: 17.67