POOD

UUED ALGUSED – LAPIK KUUKIVI

Uued algused lapik kuukivi on ideaalne taskus endaga kaasas kandmiseks või mediteerimisel käes hoidmiseks. Kuukivi toob sinu ellu lõõgastust, aidates olla sul hetkes ja lubades minna vooluga kaasa. Kuukivi on armastuse kivi ning loob silla uue armastuse saabumiseks sinu ellu. Ta tagab sulle hingerahu ning laseb öösel rahulikult uinuda. 

Kuukivi on juunis sündinute õnnekivi, mis sümboliseerib tervist ja jõukust. Kuukivi võib leevendada ärrituvust ja negatiivseid emotsioone. Kui seda kannavad paarid, on sellel positiivne mõju armastusele, see aitab võimendada tundeid. Kuukivi kandmine või hoidmine vasakus käes võib aidata tuju rahustada ja positiivset energiat neelata – selle kandmine või hoidmine paremas käes võib suurendada isiklikku šarmi ja edendada inimestevahelisi suhteid.

Kuukivi laseb sul paremini oma tundeid teadvustada ja seeläbi ka tasakaalustada emotsioone. Kuukivi suurendab intuitsiooni, vaimset kasvu ja avardab võimeid, ka neid mis on seotud selgeltnägemisega. 

Kuukivi on uute alguste kivi – aitab pöörata elus uut lehekülge ning alustada puhtalt lehelt oma eluülesande järgimist. Neil inimestel (eriti naised), kes on kuu energiatele tundlikud, ei soovita kanda Kuukivi täiskuu ajal, kuna ka toob liialt emotsioone üles. Kuukivi aitab tasakaalustada liialt mehelikke energiaid ning loob tasakaalu nais- ja meesenergiate vahel. 

Lapik kivi sobib kõige paremini tervenduskiviks, kuna katab ära tšakra ning kokkupuutepind kehaga on maksimaalne. Samuti ei vaju ta keha peale asetades kehalt maha ning on piisavalt suur, et kutsuda esile energeetilisi ja füüsilisi muutusi. Parim ka taskus kandmiseks.

Lapikud kivid aitavad luua sidet oma esivanematega. Esivanemad ei ole spirituaalses maailmas meie lahkunud veresugulased, vaid kõrgemad vaimud, kes on elanud valgustatuses ja maagias. 

Kivi suurus: 3,5 -4,5cm

Lapik, poleeritud

EAN: 88720088290996

Uued algused lapik kuukivi omadused: 

Füüsiline tervendus: viljakus, emadus, rasedus, menstruatsioonivalud, suguelunditega seotud haigused, hüperaktiivsus, närvilisus, hormoonide ja hormonaalsüsteemi tasakaalustamine, unetus, ergutab seedimist, väljutab toksiine, keharakkude uuendajana aitab taastada nooruslikkust ja tervist

Energiakeskused: kolmas silm, kroonkeskus

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud

Planeedid: Kuu

Element: vesi

UUED ALGUSED – LAPIK KUUKIVI

Lapik kuukivi on ideaalne taskus endaga kaasas kandmiseks või mediteerimisel käes hoidmiseks. Kuukivi toob sinu ellu uued algused, lõõgastust, aidates olla sul hetkes ja lubades minna vooluga kaasa. Kuukivi on armastuse kivi ning loob silla uue armastuse saabumiseks sinu ellu. Ta tagab sulle hingerahu ning laseb öösel rahulikult uinuda. 

Rahulik uni  Meditatsioon  Lõõgastus  Armastus  Intuitsioon  Tasakaal  Stressi leevendusUued algused ♥

 

Original price was: €8.80.Current price is: €5.50. sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

UUED ALGUSED- LAPIK KUUKIVI + AVENTURIIN JADE RULL + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT HARMOONIA
: 22.49