POOD

VÄÄVELKVARTS POLEERITUD

Väävelkvarts (poleeritud) puhastab aurat ja tšakraid. Aktiveerib kognitiivseid võimeid, luues, manifesteerides, ehitades ja edasi minnes iga päev. Ta aitab sul ellu viia eesmärgid, mis sa endale sead.  Ta annab sulle sinu teekonnal tahtejõudu. 

Ta toob esile allasurutud tunded, ent tema toime on õrn ega tekita sinus tunnete virr-varri. Kergesti ärrituvale inimesele toob väävel kvarts rahu ja kannatlikust.  Väävelkarts on suurepärane teraapiakivi, mis aitab sul maha surutud tunnete ja mõetetega kontakti saada, neid mõista ja endast välja lasta, et saaksid eluga edasi liikuda. Kui sinu elus on etapp, kus sa otsid vastuseid küsimustele, miks ma nii käitun, end tunnen, miks ma lähedased eemale tõukan…siis väävelkvarts aitab sul küsimustele vastused leida. 

Kuna kristall kannab negatiivset laengut, võib see tõhusalt vabaneda ka igasugusest negatiivsusest sinu kehas, auras või keskkonnas.  Tšakrade puhastamise ajal tõstetakse emotsioonid pinnale, et need  seejärel vabastada. Luba endal vabastada pisarad, mida oled endasse kogunenud.  Neile, kes soovivad sõltuvustega toime tulla, on väävelkvarts kasulik võõrutusraviks ja sõltuvuse taga olevate traumadega seotud emotsioonide puhastamiseks. Kasulik palaviku alandamisel ja infektsioonide ravimisel. Väävelkvartsil on ka tervendav toime nahaprobleemide, liigesevalude, tursete, külmetushaiguste ja füüsilise kurnatuse korral.

Enamikul maailmas kadunud hingedel pole visiooni sellest, mida nad peavad oluliseks ja saavutatavaks. See viib inimesed hirmuäratavale teele, mis on täis kurbust, monotoonsust ja emotsionaalset veresauna. Üks väävlikvartsi olulisi tegureid on passiivne võime juhtida oma meelt, pakkudes samas lootust teie emotsionaalsele kehale ja vaimule.

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Päritolu: Brasiilia

EAN: 8720088298459

Kivi suurus:

ca 4-4,5cm

ca 5-5.5cm

Bränd

Suurus

4cm, 5cm

VÄÄVELKVARTS POLEERITUD

Kannatlikkus  Sisemine rahu Tahtejõud  Sõltuvustest vabanemine  Teraapia kristall  

Vali kivi suurus:

  • ca 4-4,5cm 
  • ca 5-5.5cm 

 

3.904.50 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

VÄÄVELKVARTS POLEERITUD + POSITIIVSED VIBRATSIOONID VIIRUK, SATYA
: 6.38