POOD

HEMATIITKVARTS

Öeldakse, et kui hematiitkvarts on ainus kristall, mille leiate, on see kõik, mida vajate! Hematiitkvarts pakub kaitset kõigil tasanditel – füüsiliselt, vaimselt, emotsionaalselt ja vaimselt. Kuna see on maanduskivi, aitab see teil olla keskendunud ning annab teile kindlustunde, et ületada kõik enda või teiste loodud piirangud.

Hemtatiitkvarts sisaldab endas nii hematiidi kui ka mäekristalli omadusi. Teame, et kvarts juhib soojust või elektriimpulssi. Kuna see on programmeeritav, saame sellesse oma kavatsuse panna. Kvarts toimib ka teiste kivide või selles sisalduva energia suurendamiseks. Esita oma kristallile taotlus. Programmeerimiseks süüta ruumis viiruk. 

Teades, et nii kvarts kui ka hematiit on mõlemad kaitsvad, võime olla kindlad, et energia on kõrgem vibratsioon ja aitab tõrjuda negatiivseid või vastuolulisi energiaid, mis meid tabavad. Hematiidi olemuse tõttu võime selle kombinatsiooni tõttu muutuda veelgi maandatud ja keskendunumaks.

Hematiitkvarts kivi nimetatakse ka punaseks tervendajaks ja see on tuntud oma maandusomaduste poolest. Aitab emotsionaalselt ja füüsiliselt eemaldada saasteaineid ning stimuleerib tahtejõudu. Füüsilisel tasandil avaldab see kivi positiivset mõju südamele, veresoontele ja immuunsüsteemile. Hematiitkvarts kannab endas nii mäekristalli kui hematiidi omadusi. Suurendab jõudu ja vastupidavust ning kaitseb Sinu aurat kõige negatiivse eest.

Kas teil on kunagi olnud mõni neist madalatest punktidest, kui leiate end põhjast ning näib, et väljapääsu pole? See kivi tõstab teid üles ja sellest seisundist välja.

Kivi suurus: 2-3cm

EAN: 8720512973419
Päritolu: Brasiilia
Bränd

HEMATIITKVARTS

Kaitse Tahtejõud ♥ Depressioon ♥ Ärevus ♥

Hematiitkvarts kannab endas nii mäekristalli kui ka hematiidi omadusi.

Kristalli suurus: 2-3cm

1.40 sis. KM

31 laos