POOD

VIBRATSIOONIDE TÕSTJA KÄEKETT

Vibratsioonide tõstja käekett on võimas kombinatsioon mäekristalli ja turmaliini pärlitest ehk turmaliinkvartsist. Mäekristall tõstab keha vibratsioone ning turmaliin kaitseb sinu energiat.

Mäekristall aitab sul võidelda väsimuse vastu. Kui sa tunned, et energia on kusagile ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik, tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu. Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

Musta turmaliini kandmine käel puhastab sind negatiivsest energiast, mis sinua aurasse on kogunenud ning seejärel loob sinu ümber kaitse. Ta aitab sul lahti saada hirmudest ning ärevusest. Must turmaliin annab sulle enesekindlust ja eneseusku.

Must turmaliin kaitseb kandjat halva karma, ärasõnumise ja needmise eest. Ta kaitseb halbade mõtete ja tegude eest.

Must turmaliin on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

EAN: 8719172837469
Pärli suurus: 4mm
Käeketi läbimõõt venitamat: 6,5cm
Valiku teisi imelisi malasid ja ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

VIBRATSIOONIDE TÕSTJA KÄEKETT

Vibratsioonide tõstja käekett on võimas kombinatsioon mäekristalli ja turmaliini pärlitest ehk turmaliinkvartsist. Mäekristall tõstab keha vibratsioone ning turmaliin kaitseb sinu energiat.

Vibratsioonid  Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse  

9.99 sis. KM

3 laos