POOD

YONI MUNA JADE – 3tk

 Komplektis on kolm Jade Aventuriin yoni muna: S, M ja L suurus. Yoni munad on 100% looduslikust aventuriinist. Sertifitseeritud.

Parandage oma seksuaalelu, tugevdage oma vaagnapõhjalihaseid, ühendage end oma naiseliku energiaga, leevendage tüütuid naiste ebamugavusi nagu PMS-i sümptomid või põiepidamatus 100% naturaalsete yoni munadega.

Vaagnapõhjalihaste tugevdamine aitab sul ennetada paljusid tüütuid sümptome nagu põiepidamatus, menstruaalprobleemid ja madal libiido. Meie yoni-munade abil tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja koged samaaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju, mis ühendab sind iseenda naiselikkusega.

Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suurus ja värvi. Väikesed “puudused” ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

Mis on Jade yoni muna?

Yoni muna on valmistatud 100% vääriskivist ning seda kantakse tupes. Muna kandmine tugevdab vaagnapõhjalihaseid ja suurendab vereringet alakõhus. Tugev vaagnapõhi pakub nauditavamat vahekorda ja intensiivsemaid orgasme. Vääriskivide energeetiline efekt võib vabastada sind emotsionaalsest pingest ja blokeeringutest. Muna kasutamine aitab teil saada kontakti oma naiselikkuse ja iseenda energiaga.  Jade on teaduslik koondnimetus, mis koondab enda alla 2 erinevat kivi tüüpi: nefriit ja jadeiit, millede värvitoonid ulatuvad valgest mustani. Kõige tuntum on rohelist värvi jade yoni muna. Roheline jade eemaldab kandjast negatiivsuses ja ühendab keha vaimuga. Jade on tasakaalustava toimega. Jade annab jõudu jätta maha toksilised suhted ja liikuda elus edasi. Kristall aitab sul olla loominguline ja edukas oma ettevõtmistes.  Kristallil on tervendav mõju sinu kehale, et saaksid paraneda traumadest ja vigastustest – nii hingelistest kui ka kehalistest. See on südame kivi, mis mõjub positiivselt südameveresoonkonna vaevustele ning avab sind armastusele.

Yoni muna kasutamise kasutegurid:

Yoni munade kasutamine aitab teil saavutada:
– intensiivsemaid orgasme
– tugevdatud vaagnapõhjalihaseid
– vähenenud PMS-i sümptomeid ja krampe
– vähenenud põiepidamatust
– tihedamaid sidemeid sinu enda yoni-ga
– suurenenud tundlikkust vahekorra ajal
– uuenenud kontakti oma enda naiselikkusega
– paranenud enesekindlust ja heaolu
– enda seksuaalsuse avastamist

 

Milline suurus on sulle parim?
Meil on sinu jaoks kolmes suuruses mune: S, M ja L. Suurused sentimeetrites võivad veidi erineda, kuna iga toode on käsitsi valmistatud kuid saate lähtuda etteantud mõõtmetest. Mida väiksem on muna, seda raskem on teda enda sees tunda ja hoida. Kui sa alles alustad nende kasutamist, vali kõige suurem muna.

Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
– selle suurusega on hea alustada
– naistele, kes on sünnitanud
– naistele, kellel on põiepidamatus
– naistele, kellel on raskusi orgasmini jõudmisega

Suurus M on umbes 4 x 3 cm
– naistele, kellel ei ole põiepidamatust
– naistele, kes jõuavad kergelt orgasmini

Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
– sobib kogenud kasutajale, kes on harjunud keskmise suurusega

Kuna kristallid on looduslikud tooted mida töödeldakse käsitsi, on iga kivi unikaalne ning selle suurus ja värvus võib varieeruda. Kristallidel on oma olemuse tõttu väikesed erisused. Ole kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

On normaalne, et vääriskivile tekivad aja jooksul praod või see puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli alati enne kasutamist, kas see on terve.

Roheline Aventurine kvarts

Roheline aventurine kvarts on universaalne looduskivi, mis aitab sul edasi liikuda halbadest harjumustest ja vabastada kogu sinu isiklik potentsiaal eduks ja arenguks. Kristall aitab sul olla loominguline ja edukas oma ettevõtmistes.  Aventurinil on tervendav mõju sinu kehale, et saaksid paraneda traumadest ja vigastustest – nii hingelistest kui kehalistest. Aventurin on südame kivi, mis mõjub positiivselt südameveresoonkonna vaevustele.

Toote täpsustused:

– suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
– suurus M on umbes 4 x 3 cm
– suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
– materjal 100% Aventurine kvarts
– 100% looduslik toode
– käsitsi valmistatud
– ei sisalda kemikaale, silikoone ega plastikut
– ei vaja patareisid

YONI MUNA JADE – 3tk

Yoni-muna abil tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja koged samalaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju, mis ühendab sind iseenda naiselikkusega.

Original price was: €59.90.Current price is: €21.90. sis. KM

Laost otsas