POOD

KAITSEV VÄEESE LUUKEREPEA- OPALIIT

Kaitsev väeese luukerepea- opaliit sümboliseerib kaitset ja on käsitsi valmistatud. Opaliit aitab sul üle saada rasketest kohtadest elus, mil sind saadavad kurbus, mure, lein, üksindus, ärevus. Opaliit on Inglite kristall ja aitab meid ümbritsevate kaitseinglitega kontakti luua, kes  sind vajalikul hetkel juhivad õiges suunas ja annavad elujõudu.

Opaliit tervendab vanu haavu, mis ei lase meil elus edasi minna. Opaliit aitab hingehaavadel terveneda ja toob sinu ellu tagasi rõõmu. Opaliit on Lootuse kristall, mis toob sinu ellu lootust ning annab sinu elule uue suuna.

Opaliit aitab sul ka enda lähedasi paremini mõista. Kui opaliit on sinu kodus, loob see sinu südames olevate inimestega telepaatilise sideme ning loob tugeva hingelise ühenduse.

Mõõdud: 2x 4.5 x 3 (cm)

EAN: 5055796577323

KAITSEV VÄEESE LUUKEREPEA- OPALIIT

Kurbus Lein ♥ Üksindus ♥ Ärevus ♥ Inglite kaitse 

Käsitsi valmistatud Opaliidist luukerepea sümboliseerib kaitset. Opaliit aitab sul üle saada rasketest kohtadest elus, mil sind saadavad kurbus, mure, lein, üksindus, ärevus. Opaliit on Inglite kristall ja aitab meid ümbritsevate kaitseinglitega kontakti luua, kes  sind vajalikul hetkel juhivad õiges suunas ja annavad elujõudu.

12.20 sis. KM

1 laos