POOD

20 TŠAKRA KIVI KOMPLEKT

Igal kristalliarmastajal ei ole kunagi piisavalt kive. Alguses on keeruline leida just need OMA õiged kristallid. “20 kivi komplektist”  leiad 20 erinevat poleeritud tšakra kivi.  Kingi sõbrale, lapsele või iseendale.

Nende komplektide koostis võib varieeruda sõltuvalt pakendist või tarnest.  See võib sisaldada muu hulgas: Obsidiaani, ametüsti, roosa kvartsi, mäekristalli, suitsukvartsi, mitmesuguseid kaltsiite või aragoniidi tüüpe (roheline, oranž ) ja sinist aventuriini, tiigrisilma, serpentiini- või jadetüüpe, magnesiiti, ahhaati, maastikjaspist, punaast jaspist ja muud tüüpi kivimid, millest mõnda meie sortimendis isegi pole pakkuma. Iga kivi alt leiad karbis tema nime.

NB! Kuna tegemist on loodusliku kiviga, siis igaüks on omamoodi.

Mida toob sinu ellu roosa kvarts?

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra  roosa kvarts
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

 

20 tšakra kivi komplekt

Igal kristalliarmastajal ei ole kunagi piisavalt kive. Alguses on keeruline leida just need OMA õiged kristallid. “20 kivi komplektist”  leiad 20 erinevat poleeritud tšakra kivi.  Kingi sõbrale, lapsele või iseendale.

Komplekti mõõdud:  12×12,5x1cm

Kaal: 80 grammi

EAN:8720512971002

Original price was: €16.20.Current price is: €12.20. sis. KM

Laost otsas