POOD

AKVAMARIIN KAELARIPATS TOORKIVI

Tutvustame meie eksklusiivset Akvamariin toorkivi kaelaripatsit, mis on valmistatud ühest maailma armastatumast, hinnatumast ja kalleimast kristallist. See ainulaadne kivi võlub oma värviküllusega, ulatudes õrnast helesinisest kuni sügava rohekassiniseni, luues elegantse ja võluva ilme. Akvamariin võib olla läbipaistmatu, läbikumav või kristallselge. Selle kristalli erilisusele annab märku ka tema kuulumine vääriskivide hulka, kajastudes ka tema kõrges hinnas.

Akvamariini leiab mitmel pool maailmas, sealhulgas Indias, Brasiilias, Afganistanis, Mosambiigis, Sri Lankal, Pakistanis jne.

Akvamariin on mitmekülgne kivi, mis kaitseb reisijaid, rändureid ja meresõitjaid. Tema nimi tuleneb merevee rohekassinisest värvusest, kus ladina keeles “aqua mare” tähendab just merevett. Lisaks ilule on akvamariinil ka sügavam tähendus – ta toob ellu muretust ja kergust, kuid samas kindlust ja distsipliini. See soodustab vaimset avatust, ettenägelikkust ning toob kaasa julgust ja enesekindlust. Akvamariin aitab leevendada stressi, tuues ellu rahu, rahulikkust ja harmooniat.

Selle erakordse kivi omaduste hulka kuulub ka võime lahendada muresid, aidata keskendumisel ning muuta mõtted selgemaks. Akvamariin on abiks nägemisel tulevikku, teravdades intuitsiooni ja selgeltnägemist, ning loob ühenduse kõrgema minaga.

Akvamariin on hinnatud ka kristalliterapeutide seas, kuna ravib kehas diafragmast ülevalpoolt kuni pealaeni kõiki probleeme. Samuti on tuntud tema võime merehaigust leevendada või selle vastu kaitsta.

Kandke seda ainulaadset Akvamariin toorkivi kaelaripatsit uhkusega, tunnetage tema positiivset energiat ning laske sellel kristallil tuua teie ellu tasakaalu, õnne ja sisemist rahu.

  • Ühe kivi suurus ca 2,5cm
  • EAN: 8720088299029

KELLELE SOBIB AKVAMARIIN TOORKIVI KAELARIPATS?

Akvamariini ei ole tavaliselt sünteetiliselt võltsitud, kuna see on levinud ja tema laboritingimustes kasvatamine on kulukas ning majanduslikult ebaotstarbekas. Küll aga võidakse teda kuumutada kõrgel temperatuuril, et saavutada kaunis sinine värvus. Tuleb olla ettevaatlik, sest mõnikord võidakse müüa akvamariinina ka sinist klaasi (mass aqua), sinist topaasi või sünteetilist spinelli.

Akvamariin sobib väga hästi neile, kes soovivad võimendada oma intellekti, stimuleerida õppimisvõimet ning vaimselt areneda. See kristall on hea kaaslane ka mediteerijatele ning enda
“tõelise mina” otsijatele.

Kuna tegemist on stressi leevendava, hirme hajutava ning õppimist ja keskendumist soodustava kristalliga, on see ideaalne kaaslane igas vanuses koolilastele.

Akvamariin on ka ideaalseks kaitseamuletiks kõigile, kes seilavad merel või lendavad sageli selle kohal.

PÕHITŠAKRA

Kurgutšakra (seotud ka Südame- ja Kolmanda Silma tšakratega)

VÄRVIVARIATSIOONID

Akvamariin on läbikumav erksinine või sinakas-roheline berüll. Kõige hinnalisemad ongi just erksinised kristallid.

TUGEVUS: 7.5-8 / 10

KOOSTIS: Alumiinium-berülliumsilikaat.

PLANEET: Kuu

ELEMENT: Vesi

Bränd

AKVAMARIIN KAELARIPATS TOORKIVI

 

Negatiivse energia kaitse ♥ Ühendus kõrgema minaga  Keskendumine ♥ Õppimine Julgus ♥ Avatus ♥

5.45 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AKVAMARIIN KAELARIPATS TOORKIVI + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 7.34