POOD

AMBUR – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Ambur – kristallide komplekt. Amburid on ambitsioonikad ja kirglikud ning naudivad eesmärkide saavutamist – tugevad, sõltumatud, ei lase kellelgi end taltsutada. Paigalseis on amburi jaoks kõige hullem asi, tema elus peab alati olema progress. Nad on liikuvad ja väga seltskondlikud,  nende eriomadus on oskus enda üle naerda. Ta on pingevaba, tore ja pakub võimalust samastuda. Ambur on siiras ja otsekohene inimene, temaga on lihtne suhelda. Mõnikord võib ta ehk liigagi otse ütelda, aga seda kogemata, sest pahasoovlik ei ole ta kunagi.

Ametüst on universaalne tervendaja, mis annab sulle täpselt sellise väe, nagu sul vaja on. Kui sa otsid elurõõmu, siis just seda ametüst sulle ka toob. Esita oma kristallile taotlus ning lae teda kuuvalguses või päikese käes. Eelkõige on aemtüst stressi ja pingete leevendaja, kes toob sulle elurõõmu, rahu ja harmoonia.

VEEL:

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik ja tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu.

Sodaliit toetab eneseväljendamist ja kompromisside leidmist. Sodaliit asetatuna kolmandale silmale aitab võimendada intuitsioonil. Kivi on hea stressirohketel aegadel. Rahustab ülitundlikkust, toob sisemise rahu ja aitab mõista endas toimuvat. Aitab ära tunda ja arendada inimese sünnipäraseid andeid.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

AMBUR – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Elurõõm Tasakaal Stress

 

8.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AMBUR - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99