POOD

AMETÜST KÄEKETT – TASAKAAL

Ametüst Mala käekett “Tasakaal” annab sulle rahuliku une ja emotsionaalse tasakaalu. Käekett on kaunistatud istuva Buddha ripatsiga ning koosneb 21 ametüsti pärlist.

Ametüst on ülimalt spirituaalne kristall. Ametüst on võimas pingete ja stressi leevendaja. Ta lahustab hirmud, tõrjub süütunde. Ametüsti nimetatakse kainuse kiviks. Ametüsti ligiduses muutub alkohol suisa vastikuks. Kui sul on peavalu, aseta ametüst silmadele. Ametüstiga väestatud vesi leevendab maksa- ja neeruhaiguseid. Väevei mõjub hästi ka seedesüsteemile ning nahahaigustele.

Reisimisesl on ametüst sulle kaitseamületiks. Ta kaitseb sind varaste, õnnetuste ja haiguste eest.

Pärli suurus: 8mm
EAN: 8719497618538

BUDDHA SÜMBOL

Kaastunne Rahulikkus

Kuigi seda sümbolit võib religioosselt seostada, kanduvad selle spirituaalsed tähendused üle kultuuri ja religiooni piiride. Buddha valgustumine on kõikjal, andes meile jõudu oma unistuste täitmiseks ja oma täieliku potentsiaali saavutamiseks. Sõna “Õnn” on sageli selle rahustava sümboliga seotud, kuna toob endaga kaasa erakordset varandust ja selget meelt. Mindfulnessist saab loomulik mõtteviis.

Mala on hinduistlik ja budistlik tööriist palvetamiseks ja mediteerimiseks. Seda kasutatakse mantrate lugemiseks meditatsiooni ajal. Mantra on sageli sanskriti keelest pärit sõnade kogum, mida korratakse mitu – traditsiooniliselt 108 – korda.

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

 

 

AMETÜST KÄEKETT – TASAKAAL

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

15.40 sis. KM

Saadaval järeltellimisel