POOD

TERVENEMINE – MUST AHHAAT CHIPS KÄEVÕRU

Tervenemine – must ahhaat chips käevõru on unikaalne, julge ja sobib kõigega.  Musta ahhaatkivi seostatakse maandava efekti ja kaitsega nagu enamik musti vääriskive. Rasketel eluperioodidel pakub see kaunis must kivi oma rahustavat energiat. Must ahhaat on poolvääriskivi, mille raviomadusi tuntakse juba väga pikka aega. See sädelev must kristall särab, nagu oleks seda sajandeid poleeritud. Musta ahhaati võib leida kogu Aafrikast, aga ka Brasiiliast. Must ahhaat on eelkõige seotud juurtšakraga.

Miks kasutada ahhaati?

Ahhaadid on maanduskivid. Nad aitavad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamisel. Nad harmoniseerivad Yin/Yangi ja positiivseid/negatiivseid energiaid, rahustavad ja toovad selgust ja keskendumist kõikidesse olukordadesse. Ahhaadid ravivad emotsionaalseid traumasid, pakkudes turvatunnet ja lahustades pingeid. Ahhaat suurendab positiivset energiat ja enesekindlust. Ahhaat oskab näidata raskeid olukordi kellegile haiget tegemata. See kivi aitab kaasa emotsionaalsele tasakaalule, pakkudes julgust, tasakaalu, vastupidavust kehale ja vaimule. Ta silub ja stabiliseerib aurat ning aitab parandada sisemist nägemist. Ahhaat aitab saada kontakti oma sisemise minaga. Ta muundab tumedaid emotsioone, nagu armukadedus, kibedus ja solvumine ja soodustab tasakaaluks enese aktsepteerimist ja andestamist.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

TERVENEMINE – MUST AHHAAT CHIPS KÄEVÕRU

Tervendamine – must ahhaat chips käevõru on unikaalne, julge ja sobib kõigega. Musta ahhaatkivi seostatakse maandava efekti ja kaitsega nagu enamik musti vääriskive. Rasketel eluperioodidel pakub see kaunis must kivi oma rahustavat ja positiivset energiat. Must ahhaat on poolvääriskivi, mille raviomadusi tuntakse juba väga pikka aega. See sädelev must kristall särab, nagu oleks seda sajandeid poleeritud. Musta ahhaati võib leida kogu Aafrikast, aga ka Brasiiliast. Must ahhaat on eelkõige seotud juurtšakraga.

♥ Kaitse  Rahu ♥ Maandus  Tasakaal ♥ Armukadedusest ülesaamine  ♥ Julgus ♥

Suurus: 9x2x1(cm)

EAN: 5055796579457

8.50 sis. KM

21 laos