POOD

ARMASTUS- ROOSA KVARTS CHIPS

Armastus – Roosa kvarts chips klaaspudelis on suurepärane kingitus endale või lähedasele. Klaaspudelis chipsidest saad valmistada kristallivett või kanda endaga kaasas õnne, armastuse ja harmoonia energia tekitamiseks. Klaaspudelil on 47cm pikkune nahast pael, mille abil saad pudelit riputada või kaelas kanda. 

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame.  Aitab üle saada murtud südame valust ning tõmbab ligi uue suhte.  Ta eemaldab sinu aurast õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastuse võngetega. Ta toob sulle sisemist rahu, leppimist ja tasakaalu.

Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Roosa kvartsi  kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Ta aitab sul leida armsama, keda südames hoida ja olla ka ise hoitud. Esita kristallile oma taotlus. Aseta ta seejärel kuuvalgusesse aknalauale laadima. Kasuta roosa kvartsi kristallilaaste oma kritalli altaril, kotikesega kaasas kandmiseks või aseta küünla alusele.

  • Pudeli kõrgus: 3.6cm
  • Paelaga klaaspudelis
  • EAN/ SKU: 8719075399231

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

MIKS KASUTADA POLEERITUD ROOSA KVARTS KRISTALLE?

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu,  tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.

Ta on harmooniseeriv, rahustav ja neutraliseeriv (negatiivse suhtes). Kuulid on suurepärased tööriistad kristalliteraapias. Mediteerimisel on eriti kasulik võtta roosa kvartsi käevõru kätte, hoides seda peopesas, et kogu keha saaks tasakaalustatud.

Roosa kvarts on kõige tähtsam südame kristall, mis õpetab meile armastuse tõelist olemust ning kingib lõpmatu rahu. Ta toob meile tugevat enesemõistmist ja -armastust.

Roosa kvarts tõmbab ligi romantikat ning olemasolevates suhetes taastab usalduse ning harmoonia. Roosa kvarts avab meie südame, kui me pole armastust tunda saanud või kui oleme haiget saanud, parandab ta selle. Kivi eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate vibratsioonidega.

Kui oleme leinamas, aitab roosa kvarts hakkama saada sellest tuleneva südamevaluga ning aksepteerida kaotust.

Roosa kvartsi kasutamine pärineb väidetavalt kuni 7000 eKr. Samuti on väidetud, et Egiptuse ja Rooma naised kasutasid roosakvartsist näomaske oma jume puhastamiseks ja kortsude ennetamiseks.

Tänapäeval kasutatakse roosat kvartsi sageli ehetena, mediteerimiseks või kaunistuseks kodudes või kontoriruumides.

Kivi sügavamaid roosasid sorte nimetatakse mõnikord ka maasika roosaks kvartsiks. Lavendli roosa kvartsi sordid on kahvatulillad.

Bränd

ARMASTUS- ROOSA KVARTS CHIPS

Rahu  Armastus Rõõm  Tasakaal ♥ Viljakus 

3.99 sis. KM

5 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ARMASTUS- ROOSA KVARTS CHIPS + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM + SELENIIT KÜÜNLAJALG SÜDAMEKE
: 17.48