POOD

AUGUGA OONÜKS – RAHU JA KAITSE

Auguga oonüks “Rahu ja kaitse” on jõudu andev, tarkade otsuste ja tõe kivi. Tal on rahustav ja energiaid tervendav toime.  Ta aitab sul öösiti rahulikult magada ja toob hea une.  Ta kaitseb sinu energia äravoolu, hoides sind erksana. Hea kaitsekivi öödes ja üksikutes paikades. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle, mis võiks igal inimesel enda läheduses olla ehk siis soovitav kanda maandamise, kaitse ja enesekindluse tõstmise eesmärgil igapäevaselt.
Teadlike ja enesekindlate inimeste kivi, ta sümboliseerib tugevust, sitkust, elujõulisust, positiivsust.

Oonüks toob meelekindlust, sisemist rahu, andestamist. Ravib hästi kurbust ja leina. Oonüks muundab negatiivse energia positiivseks. Kui võtta üheksa oonüksit, arvatakse neil olevat needusi ja rünnakuid katkestav võime. Oonüks talletab endas kandjaga juhtunud sündmusi. Selle info tõttu on ta väga heaks abiliseks tarkade otsuste tegemisel. Ka võib tema abil pääseda ligi eelmiste elude sündmustele, et neid mõista, ravida ja tervendada. 

EAN: 8719075398500

Mõõdud:  3.5 x 2.1 x 1.2cm.

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

AUGUGA OONÜKS – RAHU JA KAITSE

Auguga oonüks on jõudu andev, tarkade otsuste ja tõe kivi. Tal on rahustav ja energiaid tervendav toime. Ta aitab sul öösiti rahulikult magada ja toob hea une. Ta kaitseb sinu energia äravoolu, hoides sind erksana. Hea kaitsekivi öödes ja üksikutes paikades. Oonüks on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ning üks esimesi kaitsekristalle.

Kaitse Edukus Energia Rahu

Original price was: €5.40.Current price is: €4.40. sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AUGUGA OONÜKS - RAHU JA KAITSE + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 6.29