POOD

PUNANE JASPIS AUGUGA – NAISELIKKUS

Punane jaspis auguga “Naiselikkus” äratab sinus sisemise seksapiili. Ta on ülim naiselikkuse kivi. Rasketel aegadel toob ta sulle rahu ja meelekindluse. Punane jaspis neelab negatiivse energia ning maandab selle. Ta hoolitseb sinu suhete eest ning tervendab neid. Pingelistel aegadel täidab jaspis sinu energiasalved uue värske eluenergiaga.

Punane jaspis on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet. Punane jaspis on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja. Kanna kivi pükste taskus ja lase kivi avaldada head mõju naiste- ja meesteorganitele ning liigestele. Punane jaspis neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet. Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest.

EAN: 8719075398487

Mõõdud:  3.5 x 2.1 x 1.2cm.
Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.
Bränd

PUNANE JASPIS AUGUGA – NAISELIKKUS

Punane jaspis auguga kivi/ripats äratab sinus sisemise seksapiili. Ta on ülim naiselikkuse kivi. Rasketel aegadel toob ta sulle rahu ja meelekindluse. Punane jaspis neelab negatiivse energia ning maandab selle. Ta hoolitseb sinu suhete eest ning tervendab neid. Pingelistel aegadel täidab jaspis sinu energiasalved uue värske eluenergiaga.

♥ Tervis  Energia ♥ Rahu  Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥

4.50 sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PUNANE JASPIS AUGUGA- NAISELIKKUS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 6.39