POOD

CHEVRON AMETÜST

Chevron ametüst on tõeline positiivsuse ja hingerahu kristall. Ta lahustab ja tõrjub negatiivse energia ilma sinus suurt segadustunnet tekitamata. Ta puhastab sinu aura ja aitab luua tasakaalu ning harmoonia. Tal on võimas tervendav väli kõikidele organitele ja tugevdab hästi immuunsüsteemi. Samuti aitab chevron ametüst leida positiivseid lahendusi kõikidele probleemidele.

Chevron ametüst võimendab sinu sisemist intuitsiooni. Seetõttu ei kaldu sa olukordi üle mõtlema ja oled oma otsustes enesekindel.

Vali kivi suurus:

2cm

3cm

4cm

EAN: 8720512973389

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb  sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

Bränd

Suurus

2cm, 3cm, 4cm

CHEVRON AMETÜST

Enesekindlus Sisemine rahu Tervenemine Tasakaal Rahulik uni Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

 

1.994.30 sis. KM