POOD

DUMORTJERIIT POLEERITUD

Dumortjeriit (poleeritud) on rahukivi, mis toob sinu hinge tasakaalu ja harmoonia. Ta vähendab sinu kärsitust ja õpetab andestama nii iseendale kui ka teistele. Ta aitab sind läbi traumadest ja kriisidest.  Teda nimetatakse ka korrakiviks, kuna ta tugevdab enesedisipliini ja organisatoorseid võimeid, kergendades sul erinevate protseduuride läbimist ja nendega hakkamsaamise oskuste omandamist. Ta on eriti sobilik kivi alustavale ettevõtjale ja publiku ees esinevatele inimestele. Kaalulangetuse teekonnal annab kristall sulle tahtejõu ning hoolitseb selle-eest, et sa ei murduks ega annaks kiusatustele järgi.

See sinine kristall on tuntud oma võimete poolest aktiveerida ja võimendada meie psüühilisi andeid, avades meid meie endi intuitsioonile ja selgeltnägemisvõimele. See on loomulik valik neile, kes me tegeleme metafüüsilise maailmaga, nagu selgeltnägijad, tarolugejad ja astronoomid.

Dumortjeriit, mida nimetatakse ka siniseks kvartsiks, on kannatlikkuse kivi, mis aitab meil pingelistel hetkedel külmana hoida. Kolmanda silma ja kurgu tšakra kristall, mis on tähelepanuväärne ka oma võimega stimuleerida meelt ja stimuleerida meie intellektuaalseid võimeid.

Päritoluriik: Mosabiik

EAN: 8720512973518
Valiku teisi imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.
Bränd

Suurus

3x2cm, 4x2cm

DUMORTJERIIT POLEERITUD

Rahu  Selgeltnägemine  Kannatlikus  Tasakaal Enesedistsipliin  Harmoonia  

2.894.20 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

Dumortjeriit poleeritud + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 5.19