POOD

ENERGIA – LAPIK MÄEKRISTALL

Lapik mäekristall on manifestatsioonikivi, mis annab energiat ja aktiveerib keha energiakeskused. See aitab sul selgelt mõelda, keskenduda ja liikuda enesekindlalt oma unistuste ja soovide suunas. 

Mäekristall on ka meisterlik tervendav kivi, mis parandab teiste kivide omadusi, millega ta kokku puutub. Lapik kive nimetatakse murekivideks. Murekividel on rahustavalt siledad ning lapik kivi pöidla ja nimetisõrme vahel siludes väheneb stressi tase, ärevus kaob. Asemele tuleb puhas meed, rahulik olemine ja energia.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Mäekristall hakkab tavaliselt lummama neid inimesi, kes vajavad oma elus nö suurpuhastust suhetes, tervises, kehakaalus.

Iga kivi on käistsi valmistatud ja unikaalne. 

EAN:8719497615322

Kivi mõõdud: ca 3,5x4cm 

See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Nimelt ta tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab.  

Mäekristall puhastab sinu ja sinu kodu energiad. Aseta ta kodus ruumi, kus sa viibid kõige rohkem ning mäekristall asub hingega seda ruumi negatiivsest energiast puhastama ja hoiab selle sinust eemal. Kui sul on mäekristall kodus, on oluline, et sa ruumist negatiivse energia viirukite, palo santo puu pirru, rituaaltõrviku või eeterlike õlidega toast välja viiksid.

Mäekristall on suurepärane kristallialtari kivi. Ta sobib kõikide teiste kividega kokku ega muuda nende energiat. Ta tugevndab kodu Feng Shui energiaid. Eriti võimas on tema energia kasvava kuu ajal.

Kuna mäekristall on universaalne tervendaja, siis töötab ta kõikide tervise murdega.

Iga kristall on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline. See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega.

Mäekristalli laadimiseks aseta ta geoodile. 

Mäekristall on lõvi, neitsi, kaksikud ja jäära tähtkujus sündinute õnnekivi. 

ENERGIA – LAPIK MÄEKRISTALL

Lapik mäekristall on manifestatsioonikivi, mis annab energiat ja aktiveerib keha energiakeskused. See aitab sul selgelt mõelda, keskenduda ja liikuda enesekindlalt oma unistuste ja soovide suunas. Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks? Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

Kivi mõõdud: ca 3,5x4cm 

Original price was: €9.20.Current price is: €4.90. sis. KM

3 laos