POOD

MÄEKRISTALL RIPATS – VALUST VABAKS

Mäekristall ripats “Valust vabaks”. Mäekristall on üks võimsamaid kristalle kristallide maailmas. Ta on võimas tervendaaja nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Esita oma väeehtele taotlus, mida sa soovid koos temaga oma elus muuta ja saavutada. Mäekristall toob sinu ellu tervendust, vaimse arengu, elujõu, energia, tasakaalu ja ühendab sind sinu isikliku väega. Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. 

Kaelaripatsi pikkus on 4cm. Valmistatud looduslikust mäekristallist.

EAN: 8719497611331

Toode ei sisalda paela ega ketti.

Valiku meie teisi imelisi kristalliga ripatseid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaelakeed-ja-ripatsid/. 

 

MÄEKRISTALL RIPATS – VALUST VABAKS

Mäekristall tasakaalustab kõike, mis tema ümber tasakaalustamist vajab. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne tervendaja ja talle võib ükskõik millise ülesande anda. Kui sinu hinges on valu, siis esita oma mäekristallile taotlus, et ta sinu hingehaavad parandaks ning võid usaldada, et kristall võtab selle ülesande endale südameasjaks. 

Tervis Energia Rahu Tasakaal Enesekindlus Armastus ♥ Kaitse Kaalu langus

5.50 sis. KM

3 laos