POOD

GRANAAT ja HEMATIIT KÄEKETT – KAITSE

Granaat ja hematiit pärlite käekett- kaitse on imeilus kombinatsioon sügavpunasest granaadist ja metallik mustast hematiidist. Kivikeste vahel on kuldsed pärlid, mis lisavad glamuuri. Hematiit on tugev kaitsekivi, mis kombineerituna granaadi energiatega hoiab ja kaitseb sind negatiivsete inimeste ja nende energiate eest. Oled positiivne ja optimistlik, täis elurõõmu ja hakkamist.

Käekett on valmistatud ca 4mm läbimõõduga kivikestest.

Mida toob sinu ellu granaat?

Tal on kaunis sügavpunane toon, mis päikese käes justkui ärkab ellu. Granaat on pärit maapõue sügavaimast kihtidest. Ta on optimisi, julguse ja teotahte kivi, mis aitab sul kõik ettevõtmises edukalt ellu viia. Granaat aitab sul elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Ta taastab sinu elujõu. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Stimuleerib ka seksuaalenergia liikumist.

Graniit kiviga käekett toob ellu loomingut ja kirge. Soojuse ja rikkaliku vere värvi granaat on hiilgav kivi, mis aitab kehast toksiine väljutada ja vereringet tugevana hoida. See on kivi, mis hoiab teie verevoolu, teie südame ja ainevahetuse parimal tasemel. Granaat on abimees neile, kes otsivad kivi, mis aitaks nende kehal väga vajalikke toitaineid omastada.

Neile, kellel on madal libiido või füüsilise intiimsuse probleemid – granaadikivi oma ellu toomine võib olla parim lahendus seksuaalse võimekuse käivitamiseks. Granaat on tugevalt seksuaalne kivi ning ta ei karda süüdata tuld ja tuua energiat. Ta aitab teil leida vastused küsimustele, mida te linade vahel soovite ja vajate. 

Pühendumuse kivi granaat on hiilgav pärl neile, kes otsivad abikäsi kõiges. See on osav negatiivsete energiate eemaldamisel, loputades toksiine mitte ainult teie kehast, vaid ka teie elust üldiselt. Ta teeb tihedat koostööd maandavate tšakratega, et hoida teid turvaliselt ja kindlalt oma jalgadel. Granaat on ülimalt meeliülendav kivi oma rikkalike värvide ja soojendava säraga, mille sügavatest tervendavatest omadustest tunnete end armastatuna ja hoituna. See hoiab teid eemal emotsionaalsetest takistustest, tagades selle, et teie enesehinnang on piisavalt kõrge, et teha terviklikke valikuid. Ta loob teie ellujäämisinstinktiga kontakti, tagades, et olenemata sellest, mis häda käes on, olete oma parimas vormis ja alati valmis sellega toime tulema.

Üks peamisi vaimseid kingitusi, mille saate granaadi särast, on teie juurtšakrate maandusjõud. Meie baastšakra on üks olulisemaid tšakraid, kuna see tekitab meis turvatunnet ja aitab lõõgastuda. Kui tunneme end turvaliselt, suudame teha valikuid, mis on seotud meie autentse heaoluga. Granaat mõjub hästi ka sakraaltšakrale, mis on kogu meie loovuse ja isegi meie seksuaalse mina aluseks. Kui soovite oma chid ergutada ja lasta valgusel üle oma tšakrate voolata, on granaat hämmastav kire amulett.

 

Mida toob sinu ellu hematiit?

Hematiit – julguse ja sihikindluse kivi. See tasakaalustab mees-nais energiaid, vererõhku ning on hea vereloome-kivi tänu oma kõrgele rauasisaldusele. Hematiit on tugev kaitse kristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid.

See tasakaalustab mees-nais energiaid, vererõhku ning on hea vereloome-kivi tänu oma kõrgele rauasisaldusele. Hematiit on tugev kaitse kristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid. Hematiidil on oskus hoida kandjast eemal inimesed, kes ei pea meie ellu kuuluma, sõbrad, kes meelitavad libedale teele. Hematiit sobib hästi ka õpilastele-tudengitele, aidates taas õppimist edendada ja suurendada huvi selle vastu.

Bränd

GRANAAT ja HEMATIIT KÄEKETT – KAITSE

Granaat on pärit maapõue sügavaimast kihtidest. Ta on optimisi, julguse ja teotahte kivi, mis aitab sul kõik ettevõtmises edukalt ellu viia. Granaat aitab sul elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Ta taastab sinu elujõu. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Stimuleerib ka seksuaalenergia liikumist.

Hematiit on tugev kaitsekivi, mis kombineerituna granaadi energiatega hoiab ja kaitseb sind negatiivsete inimeste ja nende energiate eest. Oled positiivne ja optimistlik, täis elurõõmu ja hakkamist.

♥ Energia Kaitse Turvatunne Harmoonia Tervis ♥ 

EAN/ SKU: 8718657465098

15.36 sis. KM

1 laos