POOD

HEMATIIT – JULGUSE JA SIHIKINDLUSE KIVI

Hematiit on julguse ja sihikindluse kivi. Tasakaalustab mees-nais energiaid, vererõhku ning on hea vereloome-kivi tänu oma kõrgele rauasisaldusele. Hematiit on ka kaitsekristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid. Hematiidil on oskus hoida kandjast eemal inimesed, kes ei pea meie ellu kuuluma, sõbrad, kes meelitavad libedale teele. Hematiit sobib hästi ka õpilastele-tudengitele, aidates taas õppimist edendada ja suurendada huvi selle vastu.


• kanna kaasas, et olla kaitstud
• aseta autosse kaitsetalismaniks
• aseta kodu välisukse juurde (sissepoole ja peitu) 3 hematiidi kristalli, et jätta võõrad energiad ja võõrad mured kodust eemale
• anna kivike koolilapsele (kotti, pinalisse), et maandada tema stressi

Ära puhasta teda vee ja soolaga, kuna kivi pragudesse tekib rooste.

Kivi suurus ca 3-4cm pikk ja 1,5cm kõrge.
Päritoluriik: Brasiilia
Valiku teisi imelisi kivisid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.
Bränd

Suurus

3cm, 4cm

HEMATIIT – JULGUSE JA SIHIKINDLUSE KIVI

Hematiit on ka kaitsekristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid. Hematiidil on oskus hoida kandjast eemal inimesed, kes ei pea meie ellu kuuluma, sõbrad, kes meelitavad libedale teele.

Ära puhasta teda vee ja soolaga, kuna kivi pragudesse tekib rooste.

EAN: 8720088297506

2.993.40 sis. KM