POOD

AMASONIIT – ENESEKINDLUSE KRISTALL

Amasoniit – saa kontakti oma tõelise Minaga. Ta toob sinu ellu enesekindluse. Sa tead, kes sa oled ja mida sa tegema pead. Ta on ka truuduse kristall, mis teeb temast armastajate lemmiku. Side ja usaldus kallimate vahel tugevneb. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Amasoniit on õnnetunde kivi, mis kutsub meid elama kooskõlas sellega, mis teeb meid tõeliselt õnnelikuks. 

 Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust. Aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

Ühendades südame- ja kurgutšakrat, inspireerib amasoniit kaastunnet teiste vastu ja äratab võime lahendada oma sisemisi konflikte.

Amasoniit aitab oma magusa rohekassinise värvienergiaga üle saada üksindusest, hajutab negatiivset energiat ja rahustab traumasid ning leevendab muret ja hirmu. See annab meile võimaluse seada sobivad piirid nii sisemiselt enesedistsipliini kui ka teistega tervete suhete loomisel.

Amasoniit tõstab enesehinnangut, eriti naistel ja vähendab kalduvust enese hooletussejätmisele.

Amasoniit tuvastab, kuidas meie sõnad on loonud meie praeguse reaalsuse, ja aitab meil muuta oma sõnavara, et see peegeldaks kõrgemat ja paremini ühtlast reaalsust. See annab meile võimaluse avaldada oma unistusi ja soove, suurendades oma kavatsusi ja sisemist tõde.

Amasoniit sobib igas vanuses inimesele. Kuna kristallile omistatakse sageli noorendavaid omadusi, peaks ta eriti hästi sobima kõigile eakatele. Hea kristall neile, keda kimbutavad sageli kurguvalud. Samuti on amasoniit suurepäraseks kaaslaseks kõigile, kes soovivad alustada rännakut enda sisemusse ning hakata elama oma tõde väljendades.
Amasoniit on neitsi tähtkuju õnnekivi.

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

KRISTALLIDE PUHASTAMINE

 

 

Bränd

Suurus

2cm, 3cm, 4cm

AMASONIIT – ENESEKINDLUSE KRISTALL

 Julgus  Armastus  Enesehinnang  Üksindustunne  Õnne tunne  Sõnaosavus 

Vali kivi suurus:

 2 x2cm 
3 cm ( vahemik 3-3,8cm) 
4 cm  (vahemik 4-5cm) 

1.503.40 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AMASONIIT- ENESEKINDLUSE KRISTALL + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK + KODU KAITSE JA PUHASTUS- MÄEKRISTALLI GEOOD S
: 13.39