POOD

KARNEOOL 30g

Karneool – vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest.  Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust.

Karneooli suurendab kirge, armastuse tunnet ja iha. Sakraal- ja juurtšakra kristallina toob ta sinu ellu ambitsioonid, loovuse, innukuse ja sihikindluse. Karneooli kõrge energia aitab taastada kaotatud elujõudu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust uuteks tegevusteks.

Karneool on ürgemaduse kandja. Tõeline naiste kivi. Avab meie südame ning aitab ühenduses olla oma sisemise lapsega. Hea abiline apaatia ja kurbuse korral. Karneool on hea teiste kivide puhastaja, kuid puhasta kindlasti ka karneool pärast protseduuri ära.

See kivi kaitseb ka kadeduse, raevu ja solvumise eest ning julgustab armastama elu. Roosa, oranž ja punane karneool on olulised armastuse kristallid, mis aitavad sul suhtes leevendada armukadedust ja omandihimu ning on abiks seksuaalse ärevuse ja söömishäirete ületamisel.

Karneool on viljakuse ja potentsi  kivi ning hoiab raseduse ajal naise tervist ja energiat. Karneool toetab naist kunstlikku viljastamist ajal ning aitab rasestuda. Mis tahes värvi karneool võib aidata taaselustada kirgi, mis muidu armastavas suhtes võisid kustuda.  

Karneool koos Roosa kvartsiga aitab tasakaalustada seksuaalenergiat armastuse vibratsiooniga ning tugevdab paaride vahelist hingelist sidet.

Karneool on tuntud kui Lauliku kivi. See suurendab kindlustunnet igasuguste esinemiste puhul ja arvatakse, et see aitab arglikel esinejatel saada nii kõnekaks kui julgeks. Ta aitab sul igasugusest väärkohtlemisest ülesaamiseks, aidates meil usaldada ennast ja oma arusaamu.

Füüsiliselt on karneool täis elujõudu, stimuleerides ainevahetust ja vereringet. See mõjutab mõlema soo suguelundeid, et suurendada viljakust, ületada frigiidsust ja impotentsust. See aitab menstruatsiooni ja menopausi sümptomite korral. Selle elustav energia võib aidata leevendada depressiooni, eriti kõrges eas.

Karneool avab, tervendab ja aktiveerib juur-, sakraal- ja päikesepõimiku tšakrat.

Seda seostatakse Sõnni kindla pealehakkamise, Vähi toetava toetuse, Lõvi suuremeelsuse ja Neitsi alandlikkusega.

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

KRISTALLIDE PUHASTAMINE

 

 Viljakus  Armastus  Armukadedus  Menopaus  Energia  Hirmudest vabanemine 

KARNEOOL 30g

 Viljakus  Armastus  Armukadedus  Menopaus  Energia  Hirmudest vabanemine 

1 kivi suurus ca 0.5-2cm. Müüakse 30g kaupa (ca 25 kivi)

• kanna kaasas
• aseta töölauale
• lisa kodu kagu nurka külluse alusele

Karneool koos roosa kvartsiga tasakaalustab kallimate vahelise füüsilise side ja toob sinna juurde hingelise läheduse ja armastuse.

EAN: 8718657463551

3.70 sis. KM

13 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KARNEOOL + ROOSA KVARTS POLEERITUD + SUHTE KIVI- LAPIK ROOSA KVARTS
: 12.39