POOD

HINGEHAAVADE TERVENDAJA – OPALIIT SÜDA

Opaliit süda on käsitsi valmistatut tõeline silmailudus ja hingehaavade tervendaja. Opaliit aitab sul üle saada rasketest kohtadest elus, mil sind saadavad kurbus, mure, lein, üksindus, ärevus. Opaliit on Inglite kristall ja aitab meid ümbritsevate kaitseinglitega kontakti luua, kes  sind vajalikul hetkel juhivad õiges suunas ja annavad elujõudu.

Opaliit tervendab vanu haavu, mis ei lase meil elus edasi minna. Opaliit aitab hingehaavadel terveneda ja toob sinu ellu tagasi rõõmu. Opaliit on Lootuse kristall, mis toob sinu ellu lootust ning annab sinu elule uue suuna.

Opaliit aitab sul ka enda lähedasi paremini mõista. Kui opaliit on sinu kodus, loob see sinu südames olevate inimestega telepaatilise sideme ning loob tugeva hingelise ühenduse.

Opaliit lahendab suhtekriise. Aseta opaliit oma kodus loode ilmakaare suunas olevasse nurka. Feng Shui järgi valib opaliit loodesse asetatuna ise inimese välja, kellega ta hakkab sinu suhteid tervendama.

Opaliit aitab sul terveneda eelmiste elude hingehaavadest ja rasketest traumadest. Puhastab aurat. 

Opaliit tervendab ülemisi hingamisteid ning väekas abiline astma, pideva köha või nohu korral.

Ühe kristalli suurus ca 2,5×2,5cm

EAN: 88719497619474

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

HINGEHAAVADE TERVENDAJA – OPALIIT SÜDA

Kurbus Lein ♥ Üksindus ♥ Ärevus ♥ Inglite kaitse 

Opaliit aitab sul üle saada rasketest kohtadest elus, mil sind saadavad kurbus, mure, lein, üksindus, ärevus. Opaliit on Inglite kristall ja aitab meid ümbritsevate kaitseinglitega kontakti luua, kes sind vajalikul hetkel juhivad õiges suunas ja annavad elujõudu.

Ühe kristalli suurus ca 2,5×2,5cm

 

8.50 sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

HINGEHAAVADE TERVENDAJA- OPALIIT SÜDA + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM + PALO SANTO PUU 20G
: 13.99