POOD

INGLITE KAITSE – SUUR SELENIIT SÜDA

Inglite kaitse suur seleniidist süda on puhastav ja väestav kaitsekivi. Seleniit on kõrgema kroontšakra kristall. Seleniit vabastab sind füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Seleniit on tõhus pingepeavalude lahustaja. Kanna seleniidist südant endaga kaasas ning lase kristallil sind kaitsta. Seleniit annab ühenduse inglite energiaga.

Seleniidi astroloogiline märk: vähk
Maitsetaimed ja taimed: kummel, sidrunmeliss, roos, moon
Element ja planeet: vesi, kuu
Ingel: Gabriel

Füüsiliselt on seleniit võimas ja kõrge energiaga üldravitseja. Kaitsjana sobib see kõige paremini kodu või tööruumi keskele, et kaitsta füüsiliste ja vaimsete rünnakute eest. Kaitsekivi seleniit on tervendajate poolt austatud kui ideaalne kristall lähedaste ümber turvalise võrgu loomiseks.

Seleniit loob sinus endas ja sinu kodus harmoonia ja sügava rahu seisundi. Ta puhstab ja kaitseb negatiivse energia eest. Ta puhastab aura. Seleniit aitab naist menstruatsiooni valude korral ning leevendab menopausi veavuseid.

Seleniit ei talu enda ümber vett ega soola ja puhastab end ise. Kui tema värv siiski tuhmub, puhasta seleniiti palo santo pirru suistuga.

Seleniit avab suhluskanali nähtamatu ja nähtava vahel. Lae seleniiti kuuvalguses aknalaual.

See seleniidist kivi on valminud käsitööna Marokos. Tema suurus on ligikaudu 6 x 6 cm. Mediteerimisel on eriti tõhus, kui võtad kumbagi kätte seleniidist kristalli, et saaksid ühenduse oma kõrgema mina ning väega.

Legendid räägivad, et kui Jumal lõi jumalikku valgust, hingas ta sügavalt sisse ja seejärel välja. Sellest hingetõmbest sai seleniit. Samuti arvatakse, et tükike seleniiti sinu toas hoiab kurja eemal.

EAN: 8719172831986

Suurus: 6x6cm

Kaal: 117g

Kuidas seleniiti puhastada ja laadida: 

Suitsuga puhastamine
Kristalle on võimalik puhastada ka suitsuga. Selleks sobivad hästi näiteks salvei suits, viirukisuits või pühapuu Palo Santo lõhnapirrud. Veel ka sandli või lavendli põletamisest tekkinud suits. Eestimaistest puudest sobib selleks hästi kadakasuits. Tee kristallide kohal 8-kujulisi ringe ning esita kristallile puhastamise ja laadimise taotlus endale sobival viisil. Pühitse ning soovi korral väesta kristallid.

Pendliga puhastamine
Edukas abimees kristallide puhastamisel. Piisab kui hoiad seda kristallide kohal ning pendel teeb oma töö. Puhastumisel liigub see vastupäeva ja laadimisel päripäeva. Ära katkesta protsessi enne kui pendel on lõpetanud ja sellest märku andnud. Esita kristallile puhastamise ja laadimise taotlus endale sobival viisil. Pühitse ning soovi korral väesta kristallid.

Loe kuidas oma kristalle väestada SIIT

 

Bränd

INGLITE KAITSE – SUUR SELENIIT SÜDA

Seleniit on puhastav ja väestav kaitsekivi. Seleniit on kõrgema kroontšakra kristall. Seleniit vabastab sind füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Seleniit on tõhus pingepeavalude lahustaja. Kanna seleniidist südant endaga kaasas ning lase kristallil sind kaitsta. Seleniit annab ühenduse inglite energiaga.

Aura puhastus Ühendus inglitega Tasakaal Menstruatsiooni valud Stressi leevendus Kaitse ♥

Seleniidi astroloogiline märk: vähk
Maitsetaimed ja taimed: kummel, sidrunmeliss, roos, moon
Element ja planeet: vesi, kuu
Ingel: Gabriel

6x6cm, 117g

16.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

INGLITE KAITSE- SELENIIT SUUR SÜDA + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT
: 22.90