POOD

JÄÄR – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Jäär – kristallide komplekt. Jäär on kõigist tähemärkidest kõige tulisem, kirglikum ja energilisem. Seda tähtkuju valitseb tuleelement, mis annab talle elujõu, aktiivsuse ja teotahte. Jäär on energiline ja aktiivne tüüp, ta vihkab paigalseisu ning vajab pidevat arengut ja vaheldust. Vahel tundub isegi, et tal on energiat rohkem kui kohti, kuhu seda rakendada.

Kirglikule jäärale sobivad väga hästi kõik punased kristallid, mis tema energiaga hästi resoneeruvad, näiteks karneool. Karneooli peetakse tööedu kristalliks, see toob temas välja positiivsed küljed ning samas mõjub suhteid siluvalt, et mitte ära ehmatada neid, kes jäära energiatasemega hästi kaasa ei suuda tulla. Jäär vihastab üsna kergelt, aga õnneks läheb see tal ka ruttu üle. Teisi võivad need plahvatused aga vahel ehmatada, mistõttu võiks jäär endale kaaslaseks võtta mõne leebemat energiat andva kristalli. Eriti hästi sobib jäärale selleks roosa kvarts, mis õpetab talle tingimusteta armastust ja mõistmist maailma vastu, ka nende vastu, kes temaga nõus ei ole.

Karneool vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest.  Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab sind enesekindlamaks ning toob ametialast edukust. Karneooli suurendab kirge, armastuse tunnet ja iha. Sakraal- ja juurtšakra kristallina toob ta sinu ellu ambitsioonid, loovuse, innukuse ja sihikindluse. Karneooli kõrge energia aitab taastada kaotatud elujõudu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust uuteks tegevusteks.

Karneool on ürgemaduse kandja. Tõeline naiste kivi. Avab meie südame ning aitab ühenduses olla oma sisemise lapsega. Hea abiline apaatia ja kurbuse korral. Karneool on hea teiste kivide puhastaja, kuid puhasta kindlasti ka karneool pärast protseduuri ära. See kivi kaitseb ka kadeduse, raevu ja solvumise eest ning julgustab armastama elu.

VEEL:

Roosa kvartsi peamine tähendus on armastus ja kaastunne. Midagi on selles pehmes ja naiselikus kristallis, ta ei jäta kedagi külmaks. Roosa kvartsi kivi on tugevalt kinni nii südametšakra kui ka kurgutšakra küljes. Ta mõjutab soojalt igasugust armastust; alates tervendavast suhtlusest perekonnaga kuni sügavama sideme loomiseni abikaasa ja sõpradega.

Sodaliit toetab eneseväljendamist ja kompromisside leidmist. Sodaliit asetatuna kolmandale silmale aitab võimendada intuitsioonil. Kivi on hea stressirohketel aegadel. Rahustab ülitundlikkust, toob sisemise rahu ja aitab mõista endas toimuvat. Aitab ära tunda ja arendada inimese sünnipäraseid andeid.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

JÄÄR – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Tööedu Armastus Stress

 

8.50 sis. KM

10 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

JÄÄR - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99