POOD

KÄEKETT GRANAAT JA ROOSA KVARTS

Granaat on pärit maapõue sügavaimast kihtidest. Ta on optimisi, julguse ja teotahte kivi, mis aitab sul kõik ettevõtmises edukalt ellu viia. Granaat aitab sul elada rõõmsalt, julgelt ja täiel rinnal. Ta taastab sinu elujõu. Suurendab vitaalsust, enesekindlust ja tegutsemistahet. Stimuleerib ka seksuaalenergia liikumist.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga. Kui sul on soov olemasolevat armastust tugevnada ja puhastada negatiivsest energiast, siis roosa kristall on just sinule. Ta aitab sul leida ka uut armastust.

Pärli suurus: 8mm

Mida toob sinu ellu roosa kvarts?

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

 

KÄEKETT GRANAAT JA ROOSA KVARTS

Kauni südamekujulise ripatsiga käekett sümboliseerib armastust ja naiselikkust.

Granaat koos roosa kvartsiga sütitavad sinu ürgnaiseliku õrna ja armastava energia.

EAN: 8720088291580

Pärli suurus: 8mm

9.90 sis. KM

1 laos