POOD

ROOSA GIRASOL – AVAB SUHTELE

Roosa girasol – avab suhtele parandab oluliselt sinu suhtlemisoskust nii isiklikul kui ka tööalasel tasandil. Ta on eneseväljenduse kristall, mis aitab sul sõnastada sinu tunded ja mõtted. Roosa girasol tugevndab sinu sidet pere, kallima, sõprade ja töökaaslastega. Girasoli energiad juhivad sind tõe nägemisel, kui tegemist on konkreetse probleemiga. Ta õpetab sulle, kuidas päris probleeme eristada ärevatest tunnetest.

Roosa girasol aktiveerib Südametšakrat, avardab aurat ja loob side jumalikuga. Roosa girasol rahustab südant ja turgutab südametšakrat. See kivi aitab sul keskenduda. Selle kiviga mediteerimine avab sind romantikale, armastusele, kaastundele.

Nimi Girasol tuleneb itaalia sõnast girasol, mis tähendab “pööra päikese poole”. Algselt viitas see piimjas sinisele klaasile, mida toodeti renessansi ajal Veneetsias. Geoloogias kasutatakse terminit girasooli efekt, kui mineraalil on sisemine hõljuv kuma, mis on sageli kuldkollane, sinine või valge, ja liigub koos valguse muutustega. Girasol on tuntud ka kui udune kvarts, pärlkvarts, kuuopaal, sinine opaalkvarts ja kuukvarts.

Kivi suurus: 1-2 cm
EAN: 8718657464381

ROOSA GIRASOL – AVAB SUHTELE

Armastus  Eneseväljendus  Suhete kristall  Keskendumisvõime  

Kristalli suurus on 1-2cm

0.71 sis. KM

37 laos