POOD

SERPENTIIN POLEERITUD

Laimikollane/rohekas poleeritud serpentiin, mõnikord mustriline on ideaalne kivi energeetiliste ummistuste kõrvaldamiseks. See võimaldab Kundalini energial loomulikult voolata läbi teie selgroo, avades ja tasakaalustades kõik tšakrad. Ta näitab sulle elu vaimset poolt. Ta toob endaga kaasa tunde, et kontrollid oma elu. Hea energiaallikana suurendab ta küllust ja loob harmoonilisi suhteid nii perekonnas, sõprade ringis kui ka tööl

Serpentiin on armastuse kristall. Ta tekitab sinus tunde, et sind armastatakse, hoitakse ja vajatakse. Ta õpetab sulle, kuidas oma kallimat hoida, teda armastada nii sõnades kui tegudes. Ta hoiab sind positiivse ning lootusrikkana vaatamata sellele, mis sinu elus toimub.

Serpentiin aitab sul lahti lasta nendest inimestest ja suhetest, kes ei kuulu sinu ellu ning täidavad seda negatiivse energiaga. Koduseinte vahel kaitseb ta sind nende inimeste eest ning hoiab nad eemal.  Kuna serpentiin on sõpruse kristall toob ta sinu ellu ausad, siirad, positiivsed inimesed ja hoiab teievahelisi suhteid,

Serpentiini mõju tervisele: Puhastab ja väljutab kehast mürke. Elimineerib parasiite, abistab kaltsiumi ja magneesiumi neeldumisel ja ravitseb hüpoglükeemiat ning diabeeti.

Serpentiin on järgmiste tähtkujude õnnekivi:  Kaksikud, Jäär, Sõnn, Kaalud.

Serpentiini puhastamine: Puhasta kivi tiibeti kellade, mäekristalli geoodil või palo santo puu pirru suitsuga. Programmeri viirukisuitsus. Kristalli programmeerimiseks süüta viiruk.

Kivi suurus: 2-3cm

EAN : 8720512973440

Päritolu: Lõuna-Aafrika
Bränd

SERPENTIIN POLEERITUD

Armastus Sisemine rahu Kontroll oma elu üle Sõprus Vaimne teadlikkus Kaitse halbade inimeste eest

Serpentiin on järgmiste tähtkujude õnnekivi:  Kaksikud, Jäär, Sõnn, Kaalud.

Kivi suurus: 2-3cm

2.50 sis. KM

12 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

SERPENTIIN POLEERITUD + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK
: 4.49