POOD

KAKSIKUD – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Kaksikud – kristallide komplekt. Kaksikud võivad mõni päev suhelda sinuga kui oma parima sõbraga, teisel päeval jälle kõndida mööda nagu võõrast. Ta ei tee seda meelega või ülbusest – ta aju on lihtsalt parasjagu hõivatud mingisuguse sellise teemaga, mis lihtsalt ei lase tal sind kas füüsiliselt näha või siis ei mahu vestlus parasjagu ta mõtetesse. Lisaks ülikiirele mõtlemisele on Kaksikutele kaasa ka peen tunnetus nii inimeste kui ka maailma suhtes üldiselt. Sportlased kasutavad selle kohta väljendit “hea väljakunägemine” – Kaksikud suudavad suurepäraselt jälgida suurt infotulva ja muutuvaid olukordi. Nende meel pidevalt rändab ja otsib ning tumedamatel hetkedel võib see muuta nad kaootiliselt närviliseks. Kaksikute aju töötab palju kõrgemal sagedusel kui enamikul teistest inimest. Tihtipeale ei saa Kaksikud isegi aru, miks ta ühel päeval tunneb ühtmoodi, teisel aga täiesti vastupidi. Muutlikkus on selle õhumärgi võtmesõna.

Tsitriin on  jääkainetest puhastaja. Leevendab diabeedist, ainevahetuse ja näär­metalitluse häiretest tingitud vaevusi. Ta tugevdab immuunsüsteemi, soolestikku, seedi­mist, südant, vereringet ja närve. Tsitriin eemaldab sinu maksast, neerudest mürkaineid. Tänu sellele vabaneb kehas positiivne energia, naha sära taastub.

Tsitriin on ka looduslik antidepressant! Ta on tugeva toimega kivi, mis toob sinu meeltesse positiivsust, eneseusku ja tegutsemistahet.

Tsitriin kristall aitab sul üle saada kurvameelsusest, asendades selle lootuse ja rõõmu tundega. Ta rahustab ärevaid meeli ning kaitseb depressiooni eest. Tsitriin tekitab sinu kehas teadlikkuse tunde ning aktiveerub tasakaalu kadumisel organismis parandava energiavoo. Tsitriin sobib hästi tundlikele inimestele, kes vaevlevad segadustunde ja otsustusvõimetuse käes. Ta aitab luua selguse peas, kehas ja meeltes. Ta aitab näha, mis on elu mõte! Tsitriin pühib minema masenduse ja ennast hävitavad käitumismustrid. Tistriin aitab uut omaks võtta ning kohaneda elulainetega. Lisaks julgustab ja lihtsustab tsitriin suhtlemist ning parandab kõneosavust.

VEEL:

Tiigrisilm vabastab sind ebakindluse energiast. Tiigrisilm annab julgust, enesekindlust ning toob edu akadeemilistes ja ametialastes ettevõtmistes. Kanna tiigrisilma ripatsit kaelas ja anna talle taotlus, mida sa soovid, et tiigrisilm sinu ellu tooks. Õigel ja kvaliteetsel tiigrisilmal liigub nö silmatriip, kui kivi küljelt-küljele liigutada. Ajalooliselt on teda kasutatud kaitseks kurja silma eest ning kõikvõimalike haiguste ja needuste vastu.

Tiigrisilm on meesenergia kandja, mis aitab saavutada enesedistsipliini. Annab soojust, jõudu ja kindlustunnet. Suurendab küllust ja rikkust ning aitab saavutada stabiilsust ning püsida reaalsuses. Tugevdab nõrka eneseusku ning annab julgust ennast proovile panna. Annab väge muutustega toimetulekuks. Avab päikesepõimiku ja seksuaaltšakra.

Tiigrisilm rahustab närvisüsteemi, mõjub hästi ainevahetusele, seedimisele, põrna ja soolestiku talitlusele, tugevdab maksa ning omab põletikuvastast toimet.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Kui sa tunned, et energia on kuhugi ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik ja tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

KAKSIKUD – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Puhastus Enesekindlus Tervendus

 

8.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KAKSIKUD - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99